Home / Podnikání / Ceny ready made společností výrazně klesají
Ceny ready made společností výrazně klesají

Ceny ready made společností výrazně klesají

Oblíbenost ready made společností rok od roku výrazně roste. Dříve bylo nemyslitelné pořízení hotové společnosti, protože nebyly k dispozici firmy, které by se jejich zakládáním a prodejem zabývaly. Dnes je naopak téměř nepředstavitelné zakládat společnost od píky, zejména pro mladé podnikatele, kteří začínají budovat svůj byznys.

Každý má jiné důvody pro vlastní společnost, u někoho je to čistě z důvodu prestiže, pro jiné zase možnost, jak si užívat výhod, jaké společnosti mají. V každém případě se pořízením společnosti změní pohled klientů i spolupracujících firem, pro které představují společnosti vždy větší respekt, než fyzické osoby. Dnes už je na trhu hned celá řada poskytovatelů, kteří dokáží nabídnout prodej hotové společnosti, ale ne vždy se jedná o trefu do černého, přečtěte si proto, na co byste si měli dát pozor.

Na co si dát pozor při pořizování společnosti

Ceny ready made společností výrazně klesajíPři pořizování ready made společnosti dbejte nejen na cenu pořízení, ale také na výši základního kapitálu, která by pro vás měla být rozhodující. Pokud byste si pořídili společnost se základním kapitálem 1 Kč, nebyla by vaše prestiž o nic větší, než když jste byli živnostníky a navíc byste v očích klientů a potencionálních partnerů mohli vypadat nedůvěryhodně.

Důležité je dbát na to, aby měla pořizovaná firma základní kapitál o výši 200 tisíc korun, jedině tak můžete na trhu působit věrohodným a váženým dojmem. V nabídkách poskytovatelů by měla být výše základního kapitálu uvedená a pokud není, je na tom něco podezřelého. Jestliže nevíte, jací poskytovatelé nabízejí ready made společnosti se ZK 200 tisíc korun, obraťte se například na readyspolecnosti.cz, které jsou aktuálně nejvýhodnější a zájemci zde mohou společnost pořídit za cenovku menší, než 15 tisíc korun. U ready made společností si vybíráte z prestižních názvů a máte díky tomu jistotu, že její jméno není obsazené. Jedná se v podstatě i o nejrychlejší pořízení společnosti, převod probíhá okamžitě, na rozdíl od založení, na které byste si museli počkat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel