Home / Tipy & rady / Odvoz suti ve městě Prostějov
Odvoz suti ve městě Prostějov

Odvoz suti ve městě Prostějov

Firma Cetkovský se zabývá kontejnerovou dopravou, přepravou nejrůznějšího stavebního a jiného materiálu větších rozměrů a také odvozem odpadu a stavební sutě. Operuje převážně ve Vyškově, Prostějově a v dalších lokalitách severomoravského kraje.

Odvoz suti ve městě ProstějovV praxi funguje odvoz odpadu tak, že si zákazník objedná přistavení velkoobjemového kontejneru, který po jeho naplnění firma odveze a odpad zlikviduje. Zákazník obdrží doklad o ekologické likvidaci, kterým se prokáže v případě kontroly. Odvoz suti Prostějov nabízí obyvatelům Prostějova, Vyškova a dalších lokalit v této oblasti velkou výhodu v tom, že pronájem kontejneru na dva dny je zcela zdarma.

K odvozu odpadu, stavební sutě, vysloužilého nábytku, zbytků podlahových krytin, střešních krytin a dalšího komunálního odpadu, který nelze vložit do běžných popelnic, slouží kontejnery různého typu. Převážně se jedná o velkoobjemové kontejnery, některé typy jsou valníkové, uzamykatelné nebo i s plachtou zabezpečující bezproblémový odvoz odpadu, který tak nepráší, nepadá přes okraj kontejneru či jinak neznečišťuje vozovku a okolí přepravní trasy.

Odvoz suti ve městě ProstějovFirma zajišťuje odvoz sutě Vyškov a okolí, ale operuje i v dalších lokalitách tohoto severomoravského regionu. Jejích služeb mohou využívat i obyvatelé Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Ptení, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a dalších obcí. Ve všech těchto lokalitách zajišťuje firma Cetkovský odvoz suti Vyškov denně.

Obyvatelé Prostějova, Vyškova a ostatních obcí, zrovna tak majitelé rekreačních chat, chalup či penzionů mohou využít i dalších služeb, které firma Cetkovský nabízí.

Kromě pronájmu kontejnerů na sutě a odpady, jejichž přistavení si lze objednat na jakékoliv místo a na dva dny zcela zdarma, jsou to:

  • odvoz a likvidace sutí a odpadu
  • prodej a dovoz písků, štěrků a jiného stavebního materiálu
  • doprava betonu a dřeva
  • přeprava stavební mechanizace, paletizovaného zboží, vozidel a autovraků
  • demolice a vyklízení objektů
  • zhotovení základové desky domu a výkopové práce
  • přistavení a pronájem stavebních buněk.

About Makawiel