Home / Tipy & rady / Chcete být originální? Zkuste potisk

Chcete být originální? Zkuste potisk

Originalita se dnes moc nenosí, a to hlavně z finanční důvodů. Přeci jen je konfekční oblečení daleko levnější než šaty střižené na míru. Ovšem i z konfekce se dá často udělat originální dílo, jen musíte vědět jak. Tím nejefektivnějším a zároveň finančně nepříliš náročným způsobem je potisk.

Domácí podmínky

Kdysi dost letělo nažehlování na oblečení, avšak nejednalo se o nic extra. Pokusy většinou nedopadaly moc dobře a zbytečně si tak člověk zničil textil.

I dnes je možné se o něco podobného pokusit. Nemusíte kvůli tomu kupovat již vytvořené vzory, ale klidně si můžete vyrobit svůj vlastní. Stačí pouze zapnout své PC, vypracovat v kreslícím programu vše potřebné a následně natisknout výsledek na nažehlovací papír. Ten pak už jen stačí přitisknout k oblečení a přejet horkou žehličkou.

Stejně jako v dobách nedávno minulých, tak ani dnes tento postup příliš nefunguje. Chcete-li pánské tričko s potiskem, raději kontaktujte někoho, kdo je vyrábí profesionálním způsobem.

Moderní technologie

V mnoha zavedených e-shopech je už zcela běžné si objednat nejen pánská, ale i dámská trička s vlastním potiskem. Pokud se chcete svým outfitem nějak zásadněji vymykat od ostatních, toto je finančně i kvalitativně docela zajímavá cesta, jak toho dosáhnout.

Profesionálové však na rozdíl od amatérů nepoužívají žádný nažehlovací papír, ale moderní technologie například ve formě sítotisku.

Vlastní potisk

Mnoho obchodů nabízí možnost vybrat si z celé řady různých vzorů. Některé jsou hodně vkusné, jiné už méně. Ne všude je ovšem zákazník limitován pouze profesionálními výtvory. Je celá řada e-shopů, jež nabízejí možnost využít jejich vlastní systém k tvorbě grafiky.

Obvykle nejde o nic složitého, spíše naopak. Je totiž potřeba, aby se v takovémto prostředí dokázal snadno zorientovat i naprostý laik, jenž nikdy grafické návrhy netvořil.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*