Home / Tipy & rady / Co dokážou úchytky: Proměňte styl místnosti během vteřiny
Co dokážou úchytky: Proměňte styl místnosti během vteřiny

Co dokážou úchytky: Proměňte styl místnosti během vteřiny

Nábytkové úchytky by se mohly právem považovat za Popelku. Nikdo si jich nevšimne, dokud se nehodí do toho správného kabátku. Víte, jak změnit s jejich pomocí styl celé místnosti? Vytvořte si originální koncept i u vás doma. Jaké kombinace zvolit?

Vítejte v kuchyni. V nové kuchyni

Kuchyňský prostor se dá proměňovat jen velmi nesnadno. Jen tak si nezměníte podobu a reliéf dvířek. Něco ale přeci můžete udělat, abyste naprosto změnili atmosféru celé místnosti. Úchytky na kuchyňskou linku se vám podaří vyměnit během krátké chvíle, přitom výsledek bude ohromující. Jakou zvolíte barvu a materiál? vsadíte na přírodní materiály, nebo se vydáte cestou kovové nestárnoucí klasiky s barevnou povrchovou úpravou?

Komoda se stane stylovkou

Máte v prostoru vašeho bytu komodu, která se vám zdá již omšelá? Možná nastal ten pravý čas na její renovaci. Stačí jen obrousit její povrch a pomocí nové lazury tomuto kusu nábytku vdechnout nový život. Poté si jen vyhrajte s úchytkami. Můžete kombinovat knopky i klasické podélné úchytky. Barevné variace budou vypovídat o vaší radosti z toho, že můžete měnit styl své místnosti.

Dětský pokoj změníte rychle

Pracovní stůl, komody, skříně – to vše je většinou v každém dětském pokoji. Když si k tomu přičteme ještě noční stolek a šuplíky pod dětskou postelí, nacházíme skutečně velké množství úchytek, které nyní můžeme vyměnit. Jaký styl si bude vaše dítě přát? Zvolíte plastové úchytky s motivem oblíbených pohádkových postaviček? Nebo se dáte do kombinací barev a tvarů klasických úchytek?

Kancelář, kde je radost pracovat

Úchytky ale samozřejmě nedělají dobrou službu jen v bytovém designu. S jejich pomocí si můžete změnit fádní podobu také kousků, které se nachází ve vaší kanceláři. V podstatě jde jen o to, co si dovolíte. Bude se jednat o barevnou symfonii?

Styl místnosti se vám podaří změnit během pár vteřin.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*