Home / Tipy & rady / Nabízíme pestrý výběr nejen záclon, ale veškerého bytového textilu

Nabízíme pestrý výběr nejen záclon, ale veškerého bytového textilu

Naše společnost se právem řadí mezi největší prodejce záclon, ale naše pozornost není soustředěna jen na záclony, kterých máme velkou nabídku. Zajímáme se i o bytový textil – ložní povlečení, závěsy a vše, co si jen dovedete ve vašem přívětivém bytě představit. Naše produkty zútulní váš bytový prostor natolik, že se k nám budete stále rádi vracet. Navštivte náš web a my na oplátku potěšíme vaše oči.

Co naplat, záclony ničím nenahradíte, ani když si pořídíte žaluzie. V tom případě se jedná jen o bytový doplněk, ale když s láskou pověsíte před okna záclony, rázem váš obývací pokoj či kuchyňka dostane jiný rozměr. Při pohledu na ně se vás zmocní pocit naprosté idylky a čistoty. Jemné záclonky mohou být i různých barev, s krajkami i bez, s květinovým motivem či lístečky.

Skvělý tip pro hospodyňky!

Přemýšlíte o nových záclonách, ale nechcete se zdržovat šitím anebo hledáním švadleny? Pak pro vás máme připravené hotové záclony! A to jak na okna, tak i na balkonové dveře. Můžete si vybírat dle libosti z naší pestré nabídky krajkových či jednoduchých záclon s různými motivy. Mysleli jsme i na děti a do jejich pokojíčku můžete umístit veselou záclonku s pohádkovými postavičkami Ferdou Mravencem, Broukem Pytlíkem i krásnou Beruškou!

Záclony kombinujte spolu se závěsy

Závěsy patří mezi bytový textil, a ty můžete k záclonám přidat, pokud si přejete okna navečer nebo před slunečním zářením zatemnit. Dle zásad správného nocování byste měli spát v naprosté tmě a nemělo by vás vytrhovat ze spaní například pouliční osvětlení. K tomu, abyste se vy i vaše děti vyspali do růžova, objednávejte nové závěsy právě teď! Nabízíme vám jak barevné, pastelové či s rozmarným motivem i do dětského pokoje.

Zpříjemněte si svůj spánek

Pro krásné sny se zachumlejte do přívětivého ložního povlečení, které může být vyrobeno z krepu, bavlny nebo luxusního saténu. Je prokázáno, že v posteli trávíme až třetinu svého života, tak ať ta třetina je opředena báječným povlečením, které si dopřejete dle svého vkusu a požadavků!

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*