Home / Internet / Co je to affiliate systém
Co je to affiliate systém

Co je to affiliate systém

Pokud bychom si měli představit, o čem tento systém pojednává, lze si ho představit jako partnerský program, pomocí kterého celá řada lidí vydělává na internetu, aniž by sama musela vlastnit či prodávat a posílat zboží. Tento systém funguje na principu partnera a nejčastěji internetového obchodu. Celý proces probíhá tak, že partner doporučí zákazníka, ten navštíví eshop a pokud na něm i nakoupí, dostává partner provizi. Její výše závisí na výši objednávky a nejčastěji je udávána v procentech. Jelikož je tento systém využíván právě na internetu, je toto „doporučení“ možná například skrz reklamní banner, nebo odkaz v textu. Ten má unikátní tvar a tak daný eshop zjistí, kdo daného zákazníka doporučil.

Affiliate systém je skvělá možnost pro každého, kdo si chce vyzkoušet jaké to je vydělávat na internetu. Stačí si založit nebo koupit vlastní web a poté již stačí navázat spolupráci s některým z eshopů různého zaměření. To by mělo být tematicky podobné, jako zaměření webu. Jedině tak získáte celoou řadu potencionálních zákazníků, kteří vám usnadní cestu k vašemu pasivnímu příjmu. Internetových obchodů, které nabízejí affiliate program je víc než dost, a tak máte z čeho vybírat.

Výhodou tohoto systému je to, že se samotný partner nemusí vůbec o nic starat, tedy co se týká zboží. To vše si samostatně vyřizuje daný internetový obchod. Od vyřízení objednávky, po komunikaci zákazníkem a odeslání zboží. Stejně tak případné reklamace. Pro partnera je ta tak pohodlná možnost výdělku, jelikož stačí každý měsíc pouze čekat, až mu přijde daná provize, na kterou má nárok. Tento systém není oblíbený pouze u nás, ale doslova po celém světě. A jeho oblíbenost stále roste, jelikož nových webů, které jsou zaměřeny na výdělek pomocí affiliate každým dnem stoupá. Neváhejte a zapojte se i vy, je to snadné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*