Home / Internet / Komplexní údržbu techniky ve vaší firmě zajistí IT outsourcing
Komplexní údržbu techniky ve vaší firmě zajistí IT outsourcing

Komplexní údržbu techniky ve vaší firmě zajistí IT outsourcing

Kde najít ten pravý IT servis, který se dokáže postarat o všechny počítače včetně nákupu licencí software, HW údržby, zabezpečení, zálohování dat a tak dále? Podívejme se, co vám může nabídnout firma NetWin.

Rozbitý počítač lze nahradit snadno, co když však přijdete o měsíční nezálohovanou práci?

Podpora 24/7

Čím dříve se na problému začne pracovat, tím lépe. NetWin nabízí svým klientům nonstop podporu, což umožňuje neprodleně začít pracovat na obnově spadlého serveru, poruše zálohování či selhání počítače. Průměrně technici zareagují do 12 minut a až 85 % požadavků jsou schopni vyřídit do jedné hodiny.

Fixní cena

S NetWin vás nečekají žádné záhadné či skryté výdaje. Měsíční platební podmínky zůstávají fixní. Je váš hardware zastaralý? Stačí o to zažádat a NetWin vám vypracuje roční plán na jeho obnovu. Vše zůstává transparentní – ceny zařízení, nákupy licencí apod. Uvidíte, že v plánu najdete lepší ceny než v e-shopech.

TIP: Prohlédněte si program na technické kreslení.

Další služby

NetWin nabízí celou škálu služeb pro různé typy organizací. Díky pravidelnému monitoringu funkčnosti vašeho systému lze navíc předejít mnoha potenciálním hrozbám. U více než poloviny nových zákazníků je například detekován nefunkční systém zálohování dat a u téměř čtvrtiny byl nalezen aktivní vir přímo v interní síti. Nenechte to zajít tak daleko a projděte si raději nabídku služeb firmy NetWin!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo