Home / Zajimavosti / Drátový obecní rozhlas nesmí chybět v žádném místě

Drátový obecní rozhlas nesmí chybět v žádném místě

Pokud žijete ve městě, možná jej nevnímáte. Spíš na menších obcích má své kouzlo a občas se z něj line hudba, vyhlašují se různé akce. V anonymním prostředí města má spíš funkci pravidelného ohlašování zkoušky sirén nebo se využije, když je zapotřebí informovat o náhlé události. Takových naštěstí většinou nebývá mnoho. Přesto se bez drátového obecního rozhlasu neobejdou obce ani města.

Drátový rozhlas – proč je zapotřebí?

Drátový obecní rozhlas má praktické využití i v dnešní době, ačkoli jej třeba už tolik nevnímáte a myslíte si, že na něj narazíte spíš ve starších filmech. Drátový rozhlas pro města a obce slouží k nejrychlejší komunikaci představitelů obce s občany. Využije se v případech, kdy je třeba informovat občany o důležitých událostech, jako jsou požáry, pohřešování apod. To jsou opravdu akutní události, když už rozhlas v obci je, lze jej využít jako médium, když se oznamuje konání různých akcí. I když žijeme v době internetu, stále je mnoho lidí, kteří aktuální dění s pomocí tohoto média nesledují. Oznamování o náhlých událostech patří mezi nezbytnosti každé obce a kvalitní ozvučení je k tomu nutné.

Drátový rozhlas pro města a obce – využití

Obecní rozhlas není nijak náročný na údržbu, ani pořizovací cena není nijak závratná. Instalace je snadná, reproduktory se dají umístit prakticky kamkoli. Expertem na toto ozvučení je společnost EL-MIK, která byla založena už v roce 1994. Má tak mnohaleté zkušenosti ve výrobě a montáži rozhlasové a ozvučovací techniky, zákazníkům nabízí nejoptimálnější a cenově nejvýhodnější řešení, odborné poradenství a poskytnutí komplexních služeb. To platí nejen pro klasický drátový rozhlas, techniku lze využít i pro školy, nemocnice, haly, sportovní areály, obřadní síně a další místa, kde je zapotřebí šířit informace „po drátě“.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*