Home / Hobby / Nejlepší technologii pro ochranu domu si můžete dovolit i vy
Nejlepší technologii pro ochranu domu si můžete dovolit i vy

Nejlepší technologii pro ochranu domu si můžete dovolit i vy

Strach ze zlodějů není v dnešní době ničím neobvyklým. Mnoho lidí vynakládá desetitisíce za bezpečnostní mříže a dveře, alarmy, kamerové systémy aj. Jeden z nejlepších prostředků je ovšem relativně levný a může si ho pořídit kdokoliv, jde o fotopasti.

Nejlepší technologii pro ochranu domu si můžete dovolit i vyFotopasti mají jeden úkol, který zvládají nejlépe. Dokáží tajně nafotit nebo natočit absolutně každého, kdo k vám vnikne na pozemek. Fotopasti disponují velmi vysokým rozlišením a fotky i videa jsou tak dokonale detailní. Velkou výhodou je, že fungují nonstop, nepotřebují mít přístup ke zdroji elektřiny a také jsou velmi nenápadné. Po umístění na pozemek to budete jenom vy, kdo bude o fotopastech vědět. Můžete je umístit na strom a nikdo si jich ani nevšimne. Každá fotopast disponuje senzorem, který snímá potřebnou plochu a jakmile někdo na tuto plochu vkročí, tak neunikne kvalitní optice, která ve zlomu sekundy pořídí snímek a ten uloží.

Pokud si pořídíte fotopasti Acorn, tak ty se nabízí i s GSM modulem, takže vám mohou pořízené snímky odeslat přímo na email nebo na telefon a to v reálném čase.

Proč fotopast Acorn

Fotopasti Acorn patří, spolu se značkami BUNATY a Browning, mezi špičky na trhu. Jsou dostupné již za nízké ceny a dopřejí vám skutečný pocit bezpečí. Pokud máte nepříjemné tušení, že se na vašem pozemku kdokoliv pohybuje, fotopast vám dá jasný důkaz. V případě, že by vám někdo něco poškodil, nebo kdyby vás navštívil zloděj, vy budete mít detailní důkaz. Fotopast Acorn dokonale zaznamená i zvířata, ostatně, jedná se o nejlepšího pomocníka myslivců, lesníků, zoologů i ochránců přírody.

Fotopasti mají dlouhou životnost, jsou mimořádně spolehlivé a po umístění na pozemek vám dopřejí větší pocit bezpečí. Staly se populárními po celém světě a pokud hledáte spolehlivý nástroj na vaší ochranu, fotopast Acorn vám ho zajistí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel