Home / Návody / Jak si vybrat konferenční prostory?
Jak si vybrat konferenční prostory?

Jak si vybrat konferenční prostory?

Hledáte místo, kde byste mohli uspořádat teambuildingy, semináře, přednášky, módní přehlídky či konference?  Chcete zároveň odpovídající kvalitu a servis na úrovni? Nezáleží na tom, zda na Vaší akci bude přítomno deset nebo sto hostů, v Praze si najde místo pro pořádání podobných akcí každý.

Nepodceňte výběr

Při organizaci akcí různých druhů a zaměření je velice důležité, aby místa nepostrádala kromě prostoru jeden důležitý faktor – kvalitu. Pokud má totiž vše klapat jak má, musí být stoprocentní spolehnutí na majitele prostor. Komunikace s ním musí být jasná, zřejmé by mělo být i to že splní všechny Vaše požadavky a že je na něj ve všem spoleh. Mezi zkušené provozovatele konferenčních prostor patří například Hotel Belvedere nacházející se nedaleko Letné.

Dbejte na interiér a čistotu

Pokud chcete udělat dojem, interiér by měl být na úrovni. Pohodlí, čistota a příjemné prostředí rozhodnou o tom, že se Vaši hosté budou na akci vzpomínat ještě dlouho po jejím skončení.

Velikost dané akce

Při hledání prostor je důležité vědět, jak velká celá akce bude. Tisková konference, firemní teambuilding či banket – každá událost má jiná zadání a liší se i množstvím hostů. Při předpokládaném počtu hostů už není nic jednoduššího než si vybrat vhodně velký sál.

Lokalita hraje rovněž roli

Při pořádání akci nezapomínejte na dostupnost pro všechny hosty. Blízká veřejná doprava, ale i dostatečně velké parkoviště v místě akce by měly být samozřejmostí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo