Home / Styl / Jak vybrat dokonalé šperky?

Jak vybrat dokonalé šperky?

Šperky jsou tečkou celého outfitu, bez nich něco chybí. Jde také o potěšení, vždyť muži ženám nedělají radost koupí nového trička nebo sukně, věnují jim klenoty. Jaké jsou ty nejlepší pro vás?

Křišťál náramek jako z diamantu

Šperky jsou kousky, které mohou výrazně ovlivnit celkovou podobu oblečení, které si vezmete. Můžete mít decentní kousky, které jsou nadčasové, a nosit je prakticky k čemukoli. Minimalistické kousky nelimitují typ oděvu, příležitost ani věk. Zde tedy můžete investovat více. Pak jsou tu kousky dražší, hodnotu určují hlavně materiály. Kvalitní kovy, které nečernají, což může být stříbro i zlato. Jeho podoba je pestřejší, může být v koloritu žlutém, růžovém i bílém. Doplňkem je kámen. Nejčastěji se objevuje čirý kousek, který evokuje krásný diamant. Jenže právě ten je drahý, což si spousta lidí nemůže dovolit. Nevadí, stejnou estetickou službu umí vykouzlit i křišťál. Nádherný kámen, který se dá krásně opracovat. Co takhle křišťál náramek, který udělá parádu za každých okolností?

Tyrkys náramek zvýrazní každý outfit

Chcete něco originálnějšího? Vsaďte na barvy. Velmi oblíbeným koloritem, který se dá navíc vhodně kombinovat, je odstín modré. Modrá má totiž spoustu spekter. Od krásného kobaltu, přes námořnickou modř, blankytný odstín až po lehký mix modré a zelené. Tyrkys je velmi pozitivní odstín, který přivolává dobrou náladu. Představte si černý outfit, který rozzáří tyrkys náramek. Nádherná a svěží barva moře doslova rozzáří vaši osobnost. Může jít o kousek minimalistický i masivní. V obojím provedení půjde o výrazný prvek, který ale nijak násilně nenaruší styl kohokoli, kdo si jej vezme. Navíc tyrkys se snese i se světlými odstíny, na každém podkladu vynikne. A mohou jej nosit jak ženy, tak i muži. Objevte jeho kouzlo třeba na stránkách firmy Tiniana, která se specializuje na kvalitní šperky, i vy.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*