Home / Tipy & rady / Jednotlivci i skupiny se v Praze mohou ubytovat za hubičku

Jednotlivci i skupiny se v Praze mohou ubytovat za hubičku

Hledání levného, ale slušného ubytování v Praze se nemusí stát vaší noční můrou. Zvláště turisté z řad studentů, seniorů a skupin mládežníků vyhledávají levné, přesto přijatelné hotely a hostely. Nemusíte bydlet zrovna v ubytovně, když se dají objevit moderní penziony s pokoji hotelového typu, do nichž se vejde celkem více než sto osob.

Pokoje pro jednotlivce, páry i větší skupiny návštěvníků

Penzion v Praze nabízí v mimosezonním období ubytování v řádu stokorun pro jednotlivce a skupiny, v hlavní sezoně (březen až říjen) seženete pobyt v rozmezí 350-550 korun. Přijatelné cenové podmínky jsou podpořeny nabídkou stravování v restauraci se salonkem a zahrádkou. V denní nabídce jsou snídaně bufetového typu, obědy o více chodech a večeře formou individuálního výběru. Pro přijíždějící v pozdních večerních a nočních hodinách je otevřena non-stop recepce, zájemci o odvoz z/na letiště, mají možnost využití hotelového taxi. Penzion v Praze 5 disponuje i parkovištěm, na něž se pohodlně vejdou i autobusy, které přivážejí větší skupinky. Jejich parkování je třeba hlásit s týdenním předstihem.

Jak jsou jednotlivé pokoje zařízeny?

Jednotlivci, páry a velké skupiny si mohou zvolit z 32 pokojů, do nichž se pohodlně vejde více než sto osob. Jedno a vícelůžkové pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou, toaletou, moderním nábytkem, LCD televizorem a fénem na vlasy. Skupinám se nabízí levnější varianta vícelůžkového pokoje hostelového typu. Tyto typy ubytování jsou populární u školních výprav, turistických oddílů a studentských skupin, které přijíždějí do Prahy v partě a společně chtějí být i ubytováni. Užijte si pobyt v Praze v plné kráse. Neutrácejte zbytečně za předražené hotely, když jsou vám ve srovnatelných podmínkách servírovány na stříbrném podnose moderní penziony za hubičku.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*