Home / Internet / Kalibry
Kalibry

Kalibry

Měření a kalibrování patří ke strojírenské výrobě, zejména pokud jsou obráběny výrobky náročně na dokonalou přesnost. To vyžaduje i perfektní nástroje, které si můžete objednat u společnosti Michovský-TOOLS, s.r.o. Společnost se zaměřuje na nástroje k obrábění kovů a také měřidla určená pro profesionální účely. Nejedná se o žádné hobby pomůcky, ale o špičkové kalibry, bez kterých lze těžko zajistit dokonalou přesnost porovnání, zda výrobky odpovídají nejpřísnějším parametrům.

Sortiment kalibrů

Firma disponuje bohatými skladovými zásobami, takže objednávky zákazníků jsou vyřizovány v co nejkratších lhůtách, většina do 24 hodin. Kompletnost sortimentu, který má firma na skladě, jí umožňuje stanovovat pro zákazníky přijatelné ceny.

Můžete si objednat jakýkoliv druh kontrolních nástrojů, jelikož na skladě jsou kalibry pro všechny typy závitů. Vybírat můžete jak trny pro vnitřní závity, tak nastavovací kroužky pro vnější závity. Nechybí ani válečkové kalibry, koncové měrky, kontrolní kroužky a další špičková měřidla a pomůcky potřebné zejména pro špičkové obrábění kovů. Pokud potřebujete poradit, jaké produkty by pro vaši potřebu byly ideální, není žádný problém, stačí se obrátit na zkušené zaměstnance, ať osobně, nebo prostřednictvím e-mailu či telefonu, a vždy vám ochotně a na nejvyšší odborné úrovni poradí. Zájemcům jsou dodávány nástroje včetně kalibračního protokolu.

Druhy kalibrů

V uceleném a kompletním sortimentu nechybí žádné druhy kalibrů. Můžete si objednat jakýkoliv druh včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších. Pokud nenajdete kalibr přesně podle svých požadavků, není problém s jeho výrobou. Firma Michovský-TOOLS vám zajistí i výrobu speciálních kousků podle vašeho zadání nebo výkresu. Rovněž kalibry atypických rozměrů, stoupání, jiné tolerance a provedení, zrovna tak různých délek, chromované, tvrdokovové, třmenové kalibry a jiné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*