Home / Tipy & rady / Kvalitní průmyslová váha vám sníží náklady

Kvalitní průmyslová váha vám sníží náklady

Potřebujete zvážit extrémně těžký náklad? Pomůže vám s tím průmyslová váha!

Přesné vážení je cílem nejenom všech obchodníků. Je totiž zárukou jejich zisku. Jeho předpokladem je vysoká technická úroveň průmyslových vah a spolehlivost vážních systémů. Výsledkem pak klidné podnikání a nízké provozní náklady.

Typy průmyslových vah

Průmyslové váhy slouží při vážení ve všech průmyslových odvětvích. Do této kategorie spadají váhy můstkové, nájezdové, podlahové, jeřábové, paletové, silniční, kolejové i tenzometrické. K příjmu či expedici zboží v gastro provozech, ve skladech k vážení materiálu se používají můstkové váhy. Nákladní automobily se váží na vahách silničních, ať již mostových, mostních či autováhách. Automobil zváží i průmyslová váha nájezdová, která je na rozdíl od klasické váhy automobilové instalována nad úrovní terénu, a tudíž se neobejde bez nájezdů.

Váhy podlahové a tenzometrické

Těžká břemena dobře zváží podlahová průmyslová váha. Umisťuje se přímo na podlahu a břemeno se na ní umísťuje z paletového vozíku. K vážení extrémně těžkého nákladu včetně letadel a vagónů slouží tenzometrické váhy. Ty se vyrábějí výhradně na zakázku v úzké spolupráci s provozovatelem váhy a konstruktéry.

Průmyslové váhy Tenzona

Jedněmi z nejspolehlivějších jsou průmyslové váhy TENZONA, která coby autorizovaný partner firmy Mettler Toledo, lídra v inovacích vážní technologie pro laboratorní i průmyslovou techniku, na trh dodává ty nejmodernější, a tudíž nejpřesnější vážní technologie, ať již na míru či sériové výrobky.

Digitální snímače PDX

Patří mezi ně například velmi přesné digitální snímače PDX, které v segmentu průmyslového vážení představují revoluci v pravém slova smyslu. Procesor zabudovaný přímo ve snímači se průběžně přizpůsobuje obvyklým změnám, které ovlivňují všechny snímače založené na technologii měření mechanického napětí. Výsledkem pak je maximálně přesný výsledek vážení. A o ten by vám mělo jít především.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*