Home / Móda / Lesk na rty: pro puberťáky nebo sexy doplněk?
Lesk na rty: pro puberťáky nebo sexy doplněk?

Lesk na rty: pro puberťáky nebo sexy doplněk?

Lesk na rty, je tu s námi od roku 1930, kdy se poprvé objevoval na hereckých rtech filmového plátna. Je pravda, že dnes ho používají více mladé slečny, než starší dámy, ale určitě na něm něco je. Dokonale totiž podtrhne vaší svůdnost a dodá rtům lesklý, průhledný nebo jinak zbarvený efekt. Svědčí i těm ženám, které se nerady líčí.

Preferují tak holé líčení, které tkví pouze ve zvýraznění očí řasenkou nebo jemným tahem černé tužky v podobě očních linek a lehce natřených úst leskem na rty. Dnes je na trhu spoustu druhů lesku, ať už zavřené v tubičce s aplikátorem nebo ve vaničce či kelímku, každá žena by ho měla ve své kabelce mít, ať je jí 18 nebo 35 let. Hodí se totiž na různé příležitosti. V řadě případů totiž nanášení lesku před vysněným mužem přitáhne i jeho zrak k vám. Tímto gestem si tak jistě získáte jeho pozornost a vaše sokyně bude mimo hru.

Pro majitelky úzkých rtů je lesk pomůckou ke zvětšení

Lesk na rty: pro puberťáky nebo sexy doplněk?Než si necháte zvětšit ústa kolagenem, řekněte si stop. Existují techniky i méně náročné, dokonce levnější. Dnes jsou na trhu rtěnky, které podporují zvětšení vašich úst, také konturovací tužky na rty a samozřejmě větší množství nejrůznějších lesků na rty. Konturovací tužka vedena jemně nad linií vašeho tvaru rtů a výplní s rtěnkou bude vypadat větší. Efekt umocníte vrstvou průhledného lesku, který vaše ústa zase o dalších pár milimetrů opticky zvětší.

Lesk jako blesk

Lesk na rty: pro puberťáky nebo sexy doplněk?Toužíte být neodolatelná a mít sexy rty? Nebojte se toho, že budete vypadat směšně, lesk je vlastně jakási inovace jeleního loje nebo balzámu na ústa. Ten přece používáte nebo ne? V zimě, když máte rozpraskaná ústa, nanesete ho, abyste odstranila jemné odlupující se šupinky. Jenže zima už nám odzvonila.

Teď vaše příprava tkví v nových trendech a tím jsou lesky na rty. Zvláště efektně vypadá imitace tetování rtů v podobě americké vlajky a jiných dekorů, které s leskem vytváří dokonalou souhru a vám tak padne k nohám každý muž, na kterého jen ukážete.
Krémové rtěnky tak můžete přejet ještě leskem, budete vypadat sexy.

Trend v lesku a matu rtů se neustále mění, ale lesk na rty má dlouhou trvanlivost. Pokud se tedy dočtete, že je na scéně mat, lesk můžete na čas odložit. Nicméně v létě k vodě se hodí vždy a se vzhledem mokrých učesaných vlasů úzce koresponduje. Se třpytem na slunci vytváří na vašich rtech i bariéru proti vysušení. Pod lesk si klidně dopřejte i nenásilnou vrstvu balzámu s SPF nebo jemně přejeďte krémem s UV ochrannou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*