Home / Styl / Nadčasová elegance – okuste nový trend
Nadčasová elegance - okuste nový trend

Nadčasová elegance – okuste nový trend

Pokud toužíte v roce 2014 zaujmout, nechte svou garderóbu typu retra ve skříni. Nyní se opět prosazují vzdušné materiály a střihy, které jemně poodhalí vaše tělo. Pestré, volné a ve znamení lehkosti, taková bude móda na jaro a léto.


Rafinované střihy a avantgardní pojetí

Nadčasová elegance - okuste nový trendPokud chceme být trendy, je nutno držet s módou krok, ne – li být o jeden až dva kroky napřed. Měli bychom se zacílit na náš šatník raději hned, abychom jaro přivítali v novém vzdušném hávu motýlích křídel. Šaty s límci a roláky si šetřete na příští zimu, úspěch vám přinese daleko jednodušší koncept. Řasené sukně s volány jsou tím pravým stejně jako veselé pomalované halenky a tuniky. Co se týče pojetí, je to jakoby se předlohou pro návrháře stalo samotné plátno. Podkreslené jemné materiály tak do sebe vpijí konturu a vytvoří zajímavé obrazce na vašich šatech, ale i těle. Dodají vám ten správný náboj. Šmrnc ukotví vzory, kterých se také nemusíte obávat.

Doplňky z řad perel

Je to až k nevíře, jak se k výše zmiňovanému oblečení hodí perly a to nejen malých rozměrů, ale i daleko větších. O pravosti perel tak není ani řeč, ale přesto zaujmete. Je to o jejich luxusním pojetí. Skvěle se hodí k minimalistickému stylu, ale i kontrastním látkám. Ženskost se ukáže v tajemném až mystickém obleku připomínající kimono. Budete vypadat jako svatyně. Každý den tak můžete mít ve světě módy novou tvář. Silueta vám krásně vynikne i v případě, že si na sebe vezmete oblečení s motivem květin. Vhodně se k vybranému oblečení naličte, aby váš celkový dojem působil stále křehce.

Nadčasová elegance - okuste nový trend

Raději psaníčko, než kabelka přes rameno

Outfit dolaďte správným výběrem kabelky alias psaníčka. Sice ho budete držet stále v ruce, ale pro krásu se přece musí trochu trpět. To už nám říkaly i naše babičky. Řetízkové kabelky či kožená ucha nám chvíli k ruce nebudou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*