Home / Móda / Máte nos jako bambuli? Změnit ho můžete i bez plastiky!

Máte nos jako bambuli? Změnit ho můžete i bez plastiky!

Beztvarý nos patří mezi ty vady na kráse, které člověka dokážou pořádně trápit od začátku školní docházky až do konce života. Nedá se doufat, že „z toho vyrosteme“, právě naopak. S věkem se tvar nosu většinou zhoršuje. Pokud nejste spokojeni s tím svým, máme pro vás bezbolestný tip.

Rhino Correct vám ušetří peníze i bolest

Fixátor nosu Rhino Correct je kosmetická pomůcka, která dokáže napomoci tomu, aby váš nos získal takový tvar, jaký si přejete mít. Nevěříte, že by to mohlo být tak snadné? Je pravda, že u nás zatím tato metoda není příliš rozšířená, již po dlouhá léta ji ale s úspěchem využívají Asiatky a Američanky posedlé touhou po dokonalosti. Trápí-li vás nos jako brambora, proč ji nevyzkoušet, než se svěříte do rukou plastických chirurgů a zbytečně podstoupíte bolestivý, nákladný zákrok? A pokud jste již plastiku nosu podstoupili, může RhinoCorrect napomoci k tomu, aby si pěkný tvar udržel.

Je to tak snadné!

Rhino Correct je v podstatě skřipec z orthohelia se silikonovou výstelkou, který nasadíte na nos podle toho, zda si přejete upravit jeho kořen a špičku. Díky univerzální velikosti sedne na jakoukoli velikost nosu a je vyroben tak, aby jeho používání nezpůsobovalo bolest ani nadměrný tlak. Abyste docílili kýžených změn, je třeba jej používat 3× až 4× týdně po dobu 2 hodin. Úplně nejlepší však je, když si ho alespoň na 15 minut nasadíte každý den. Ideální doba je večer, když se například díváte televizi – tak se nebudete muset bát, že vaši snahu někdo odhalí.

Co Rhino Correct napraví?

Ačkoliv se jedná o velmi efektivní metodu korekce nosu, skřipec Rhino Correct samozřejmě není kouzelný. Je-li váš nos příliš dlouhý, zkrátit ho samozřejmě nedokáže. Zvládne ovšem zúžit špičku nosu i nozdry, vytvořit roztomilý pršáček a zbavit nos asymetrie i hrbolů. Zvednutí špičky nosu může svým způsobem vylepšit i přílišnou délku, rozhodně se tedy vyplatí výrobek vyzkoušet, ať už vás trápí jakýkoliv problém. Výsledky měly být viditelné za měsíc nebo dva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*