Home / Návody / Motorové sekačky i pro nenáročné zahrádkáře

Motorové sekačky i pro nenáročné zahrádkáře

Sníte-li o krásném na krátko střiženém anglickém trávníku jasně zelené barvy a nevíte, jak toho docílit a jakou si pořídit sekačku, pro začátek zvolte tu pro nenáročné hobby uživatele, jejíž obsluhu zvládne i začátečník. Ne nadarmo se říká, že trávníku prospívá pravidelné sekání, po kterém tráva hezky zhoustne a vypadá zdravě. Zvažte, jaká je velikost plochy, kterou budete pravidelně sekat a jak velký záběr sekačky potřebujete. Na trhu je velké množství sekaček od benzínových sekaček až po motorické, robotické a čtyřtaktní sekačky a zahradní traktory.

Motorové čtyřtaktní sekačky

Majitelé malých předzahrádek nebo velkých travnatých ploch, hřišť a parků ocení širokou modelovou řadu motorových travních sekaček Honda. V nabídce najdete modely, které se liší výbavou i cenově, od jednoduché sekačky bez pojezdu až po sekačku s regulací rychlosti jízdy tzv. Select Drive, se zabudovaným mulčovacím systémem a Rotostopem, poskytujícím zastavení rotace žacího nože bez nutnosti vypnutí motoru. Startování motoru u motorové sekačky je velmi snadné a lehké, tyto sekačky jsou tedy vhodné i pro ženy.

Proč koupit zahradní techniku Honda?

Benzínové sekačky a těžké zahradní stroje jsou spíše pro pokročilé a pro majitele rozlehlých travnatých ploch, ale i zkušený zahradník ocení řadu čtyřtaktních motorových sekaček, mají nižší spotřebu, vytváří minimální hluk, emise a dosahují lepšího výkonu. Veškeré motorové sekačky Honda vlastní speciálně tvarované nože a dokáží sekat i sbírat mokrou trávu na rozdíl od jiných, konkurenčních sekaček. Základní řada pro nenáročné IZY má tělo sekačky z plechu a luxusní řada HRX má modely plastové z vysoce odolné ABS slitiny, které nepoškodí ani kámen vyhozený mezi nože sekačky. Nekupujte levné sekačky, nevydrží ani pár let, Honda nabízí záruku na své stroje až 5 let.

About angelo