Home / Hobby / Na dovolenou do pohádkového španělského králoství

Na dovolenou do pohádkového španělského králoství

Bylo, nebylo jedno slavné království rozkládající se na Pyrenejském poloostrově a na území přilehlých malebných mořských ostrůvků. Vyrazte do světa s rancem na zádech za krásami Pyrenejí a pohoří Sierry Nevady. Zažijte plavbu snů po Baleárských ostrovech, Mallorce, Menorce a Ibize. Španělskému králoství patří také Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Jak by měla vypadat vaše dovolená ve Španělsku?

Historie královského vnitrozemí a pobřeží

Toužíte si vychutnat klasické koupání v moři, ale také si udělat výlet po památkách? Vybírejte z pestré nabídky poznávacích zájezdů do Španělska. Cesta po španělském království může vypadat i tak, že si každý den projedete nejzajímavější města a prohlédnete si jejich historická centra, například židovské čtvrti Girony. V průběhu zájezdu si vychutnáte i krásy katalánského pobřeží Costa Brava s vyhlášenými písečnými plážemi zalitými sluncem. Za maurskou architekturou se vydejte do Andalusie.

Vulkanická dovolená

Jedním z nejzajímavějších Kanárských ostrovů je ostrov Tenerife, na jehož území se nachází jedna z nejvyšších sopek světa Pico de Teide (3718 m). Kromě obvyklých pobytových zájezdů na Kanárské ostrovy můžete zvolit poznávací variantu, která vás provede všemi přírodními sceneriemi, které ostrov Tenerife nabízí. V průběhu dovolené si odpočinete na vulkanické pláži spojené s prohlídkou subtropické zahrady Tenerife a vykoupete se v přímořských bazénech s gejzíry. Výlet na sousední ostrůvek Tenerife La Gomera nabízí návštěvu vavřínového lesa, prohlídku historického města San Sebastian. Uvidíte zde také dům, ve kterém bydlel Kryštof Kolumbus při cestě do Ameriky.

Zájezdy do Španělska na míru

Volili byste raději pobyt u moře nebo výlet za poznáním? Španělské vnitrozemí, pobřeží, Baleáry nebo Kanáry? Kde najdete zájezd přiměřené ceny a úrovně ubytování? Srovnejte si cenu všech zájezdů do Španělska a sjednejte si dovolenou u konkrétní cestovní kanceláře. Pro více informací navštivte stránky jednoduchého srovnávače cen zájezdů NewTravel.

About angelo