Home / Tipy & rady / Nové úložiště filmů a hudby xShare.cz vám přináší stahování bez rychlostních limitů

Nové úložiště filmů a hudby xShare.cz vám přináší stahování bez rychlostních limitů

Všichni se pravděpodobně shodneme na názoru, že se nevyplatí stahovat film, na nějž čekáte déle, než ho pak sledujete. S rychlostmi downloadů na českých úložištích je to opravdu nevalné. Naštěstí se na tomto poli objevil nový hráč.

Nový hráč na trhu

V českém prostředí se stále těší největší popularitě server Uložto.cz se svou rozsáhlou databází a jednoduchým ovládáním. Možná jste při hledání oblíbených snímků narazili také na konkurenční Sdilej.cz, Datoid.cz, Webshare.cz nebo Fastshare.cz. Všechny výše jmenované alternativy sice nabízely stahování zdarma, avšak z neomezené rychlosti se mohli těšit pouze platící uživatelé. Nový web xShare.cz je v tomto ohledu unikát – jako jediná z podobných služeb vám poskytne neomezenou rychlost ZDARMA jak pro download, tak pro upload. Díky tomuto esu v rukávu se dá předpokládat, že se mezi zavedenou konkurencí udrží a bude se dále rozrůstat.

Jak to funguje?

Jistě, že i zde se musíte registrovat. Jak jinak by si server vybudoval síť uživatelů? Registrace je ovšem zcela bezplatná, takže od bleskového přístupu k filmu, který byste rádi viděli, vás dělí jen pár kliknutí. Skutečná rychlost stahování souborů závisí pouze na připojení, které máte aktuálně k dispozici. Server má nyní kapacitu 2000 Mbit/s! To určitě oceníte nejen u stahování dat, ale také při jejich nahrávání – obvykle trvá mnohem déle a u několikahodinových filmů musíte často nechat počítač běžet celý den. Služba xShare se bude hodit i tehdy, když chcete sdílet dokumenty soukromé povahy s přáteli nebo kolegy. Jednoduše soubor zaheslujete a nikdo nepovolaný se k němu nedostane.

Nejde jen o rychlost

Rychlost vás na server xShare.cz naláká, další výhody vás zde udrží. Není jich totiž málo. Z uživatelského hlediska je stránka velmi přehledná, snadno ovladatelná. Zajímá vás, zda je soubor, který se chystáte stáhnout, dostatečně kvalitní, a zda se opravdu jedná o to, co hledáte? Tyto informace zjistíte jednak z hodnocení uživatelů, jednak z jasně hovořícího označení. Modrá znamená, že je video HD ready, červená značí, že se jedná o Full HD snímek. Můžete se o tom ostatně sami přesvědčit, než začnete se stahováním. Na rozdíl od mnoha konkurenčních webů umožňuje xShare.cz registrovaným uživatelům sledovat film přímo online, takže vám videa, na která se nechcete dívat více než jednou, nebudou zbytečně zabírat místo na disku.

About angelo