Home / Tipy & rady / Novostavby Praha nabízející byty všech velikostí

Novostavby Praha nabízející byty všech velikostí

Každý člověk má zcela odlišné potřeby z pohledu budoucího bydlení. Pakliže jste mladým párem, jenž si chce pořídit své vlastní obydlí v moderním stylu, osloví vás určitě byty 2+kk na prodej Praha 10. Řadíte-li se spíše k početnějším rodinám, potom se vaší volbou stanou dispozice minimálně 4+kk a vyšší.

V tomto směru lze zakoupit byty nacházející se v této oblíbené lokalitě, která je spojena s přemírou zelených ploch, odpočinkových míst a možností venkovních pohybových aktivit. Na druhou stranu neopomíjí na pestrou občanskou vybavenost a snadné dopravní spojení po celé Praze.

Jaké zvolit novostavby Praha?

Ať už se rozhodnete pro velikostně libovolný byt, vězte, že se vám na Praze 10 nabízí hned několik míst pro trvalé žití, respektive dostatek developerských projektů. Jde o moderní a architektonicky propracované stavby, při nichž byly aplikovány kvalitní stavební materiály a vnitřní interiéry jsou řešeny na výbornou.

Pokud bychom měli být konkrétní, je vhodné zmínit seznam těch nejpopulárnějších.

  • 4Blok
  • Malý háj
  • Nad přehradou
  • Ecocity Malešice
  • Club Ocean

Propracované novostavby Praha, jimž nelze skutečně nic vytknout. Na své si totiž přijdou všichni rezidenti, jež chtějí k bydlení získat parkovací stání, balkon, terasu či předzahrádku.

Výhodné byty 2+kk na prodej

Nákup nové bytové jednotky je lukrativní investicí na celý život, navíc, pokud vsadíte na některý z novodobých developerských projektů. Novostavby Praha 10 jsou toho jednoznačným důkazem. Bydlení na místě, v jehož okolí narazíte na klid přírody a zároveň si můžete zajít do libovolného z obchodní domů nebo na vynikající pokrm do restaurace. V tomto směru nebudou strádat děti ani dospělí.

Vsaďte na prověřené novostavby v hlavní metropoli, s nimiž se mimo jiné pojí také nízké provozní náklady.

About angelo