Home / Tipy & rady / Pneumatiky, ráfky a alukola
Pneumatiky, ráfky a alukola

Pneumatiky, ráfky a alukola

Zatím jezdíme bezstarostně, ovšem než se nadějeme, přijde zima a s ní povinnost přezouvat pneumatiky. Zákon ukládá motoristům používat v zimním období pneumatiky se zimním dezénem. Řada majitelů motorových vozidel se začala spoléhat sama na sebe a opatřuje si vedle letních gum i zimní, aby nebyla závislá na pneuservisech. Pokud si pořídí celá kola, to znamená dvě sady ráfků, mohou mít na jedné letní pneumatiky a na druhé zimní. V příslušném termínu pak pouze přehodí celá kola a mohou v klidu vyjet. Uspoří tak čas, ale i peníze za provedení výměny kol v pneuservisu.

Kde nakupovat

Rozhodně se vyplatí nakupovat u odborníků. Pneumatiky sice můžete pořídit i v supermarketu, ovšem mnohdy je jejich kvalita pochybná. Mnohem jistější je, když se obrátíte na PNEU OK shop s.r.o., kde nejenže koupíte kvalitní pneumatiky i disky, ale získáte i cenné rady. Tento e-shop disponuje profesionálním zázemím a má mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje a služeb. Zákazník zde najde pestrý sortiment zahrnující jak levné pneumatiky a disky, tak i produkty renomovaných značek.

Pneumatiky, ráfky a alukola

Nabízené výrobky mají vysokou kvalitu a spolehlivost. Týká se to jak pneumatik, tak disků, alu kol či plechových disků. E-shop se snaží neustále zlepšovat své služby a nabízet zákazníkům perfektní zboží. Využívá připomínek a požadavků zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Proto si zde vybere úplně každý od nejlevnějších pneumatik za nejnižší možné ceny, až po prvotřídní gumy určené pro luxusní vozy. Na zákazníky čekají každým rokem nejrůznější akční nabídky a slevy na pneumatiky letní i zimní, alu kola či alu disky a plechové disky.

Nechte si poradit

Na pneumatikách se nevyplácí šetřit, neboť na jejich kvalitě může záviset váš život. Jednou z úsporných variant je používání universálních celoročních pneumatik. Odborníci a zkušení motoristé to však nedoporučují a radí včasnou výměnu zimních gum za letní a opačně. Letní pneumatiky zajistí lepší přilnavost na horkém povrchu silnice. Naopak zimní pneumatiky jsou měkčí a vzorek lépe odvádí sníh i vodu. Vozidlo je tak stabilnější na zasněžených či zledovatělých vozovkách.

About Makawiel