Home / Finance / Prodáváte byt či dům bez realitky? Máme pro vás několik tipů, které vám zajistí úspěch!
Prodáváte byt či dům bez realitky? Máme pro vás několik tipů, které vám zajistí úspěch!

Prodáváte byt či dům bez realitky? Máme pro vás několik tipů, které vám zajistí úspěch!

Investice do nemovitostí je zajímavým způsobem, jak zhodnotit své finance. Ovšem to, že nemovitost vlastníte, nemusí nutně znamenat, že na jejím prodeji vyděláte. Pokud se nevyhnete zásadním chybám, z vašeho domu či bytu se stane „neprodejný ležák“, jehož cenu budete nuceni snižovat na hranici, která pro vás bude krajně nevýhodná. Máme pro vás několik tipů, díky nimž se o vaši nemovitost čtenáři realitních serverů doslova poperou.

Rekonstrukce nemovitosti navyšuje její hodnotu

Investoři, ale i samotní developeři tvrdí, že nejvýhodnější je situace, kdy nemovitost koupíte ještě před její samotnou rekonstrukcí. Tu potom můžete provést svépomocí a cenu, za níž hodláte nemovitost prodat, značně navýšit. Vždy si ovšem dopředu zjistěte, jak se pohybuje cena podobných nemovitostí ve vašem okolí. Přemrštěná nebo naopak příliš nízká cena má s úspěšným prodejem jen pramálo společného.

Prodáváte byt či dům bez realitky? Máme pro vás několik tipů, které vám zajistí úspěch!

Připravte nemovitost k prodeji

Slyšeli jste někdy o „home stagingu“ – metodě, díky níž se prodají i ty nejhorší „ležáky“? Ačkoli služba home stagerů nepatří mezi nejlevnější, základní zásady si může osvojit každý z nás bez rozdílu. Abyste nemovitost vyšperkovali k dokonalosti, ideálně byste si měli vystačit s tím, co je její aktuální součástí. Jde pouze o to naaranžovat vybavení interiéru tak, aby alespoň na fotografiích působilo estetickým a vizuálně dokonalým dojmem.

Správně napsaný inzerát je základ!

Zaujměte potenciální zájemce správně sestaveným a napsaným inzerátem. Pokud jste již od základní školy nesnášelo hodiny českého jazyka a hlavně slohové práce, pak se zkuste obrátit na známého či přítele a požádat jej o pomoc. Inspirovat se můžete též následujícími řádky, které vám mohou být praktickým rádcem i pomocníkem. Inzerát by měl být výstižný, kratší, obsahově zajímavý, a pokud jej vyšperkujete nějakým tím vtípkem, úspěch máte zaručen! Nezapomeňte přiložit kvalitní fotografie, na jejichž pořízení byste si měli dát taktéž velmi záležet.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*