Home / Finance / Půjčujte si chytře. Dejte auto do zástavy a dál jezděte!

Půjčujte si chytře. Dejte auto do zástavy a dál jezděte!

Dostali jste se do finančních problémů? V bance vám nepůjčí a nebankovním společnostem nedůvěřujete? Občas se zapomíná, že i autozastavárny poskytují výhodné nebankovní půjčky pro soukromé osoby i podnikatele. Bez dokládání příjmů a lustrace registru dlužníků. Peníze získáte už do třiceti minut po vyřízení formalit. Jednoduše, rychle a bez nutnosti odložit váš vůz. Jak to funguje?

Rychlé půjčky bez registru

Autozastavárna vám poskytne půjčku až do 80 % odhadní ceny vozidla. Jako zástavu lze využít jakýkoliv vůz. Automobil, nákladní vozidlo, motocykl, letadlo i loď. Výhodou zastavení auta v autozastavárně je, že ručíte pouze zastaveným majetkem a při vyřizování půjčky nikdo nekontroluje registr dlužníků SOLUS. Nebankovní půjčka bez registru ihned je dostupná téměř všem bez omezení a vyplatí se víc než prodej vozidla do bazaru. Pošlete autozastavárně fotografii svého vozu a ihned obdržíte jeho orientační nacenění. Zjistíte-li, že se vám to opravdu vyplatí, domluvíte se na první schůzce a vozidlo vám nacení ještě pečlivěji s přihlédnutím k přiloženým dokukentům přímo v autozastavárně. Doba splácení je zcela flexibilní, vyberete si ji sami.

Uschovat nebo dál jezdit?

Půjčku si jednoduše sjednáte na základě tradičního modelu Money & Store. Rychle obdržíte peníze na ruku a vozidlo necháte v zastavárně. To se uschová na hlídaném parkovišti s celodenní ochrankou a řádným pojištěním proti krádeži. Jakmile půjčku zaplatíte, vrátí se vám v celé své původní kráse. V současné době se však nabízí i jiné východisko. Model Money & Drive umožňuje dát auto do zástavy a zároveň ho dál normálně využívat jako by se nechumelilo. Jedinou nevýhodou je fakt, že tento způsob obvykle nepřipouští dostat se k nejvyšší přípustné částce. Pro osoby, které se bez auta neobejdou, je to ale ideální příležitost, jak přijít k potřebným penězům a zachovat si úroveň. Podnikatelé si navíc splátky jednoduše odepíšou z daní, pokud si půjčku zřídili na udržení příjmů, anebo jako nutnou investici do firemního vybavení.

Pro více informací přejděte na: www.zastavuz.cz. Společnost ZASTAVUZ s.r.o. umožňuje i model Money & Drive a první nezávazná schůzka je zcela zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo