Home / Internet / Renovace veteránů Brno
Renovace veteránů Brno

Renovace veteránů Brno

Pokud máte doma nepojízdného veterána, kterého se nechcete zbavit a nemáte buď možnost jej opravit či vám chybí potřebné náhradní díly, můžete si jej nechat zrenovovat v Autodílnách Kočer – Autoservis Brno. Milovníci veteránů, kteří již znají tento skvělý autoservis, mohou jeho služby doporučit dalším případným zájemcům, kteří chtějí zrenovovat staré auto nebo motocykl.

Renovace veteránů je záslužná činnost, neboť napomáhá k obnově a udržení tradic automobilového a motocyklového průmyslu a připomíná dalším generacím pečlivou řemeslnou zručnost dělníků a techniků, kteří se na výrobě těchto strojů v minulosti podíleli. Je to i krásná připomínka historie, neboť naleštěný a funkční veterán je vždy objektem pozornosti každého motoristy.

Od renovace veteránů až po autodíly a servis

Renovace veteránů Brno je mezi motoristy známou značkou, jelikož zajišťuje všechny potřebné služby díky moderně vybaveným dílnám, moderním technologiím a zkušeným pracovníkům. Kromě náročných servisních prací u všech typů vozidel včetně oprav po haváriích, zajišťuje Autoservis i přípravu vozidel na technické kontroly, dále servis, opravy a výměny autobaterií, opravy elektroinstalací a v neposlední řadě renovace veteránů. Autobaterie Brno se vám jen tak nevybijí. Běžnou činností autoservisu jsou i výměny provozních kapalin, které je možno provádět po objednání i na počkání. Autoservis Brno vyhoví i zájemcům o přestavbu vozidel na stále vyhledávanější pohonnou látku budoucnosti, kterou je Ethanol E85.

Tak jako je pro majitele veteránů jejich historický automobil koníčkem, je i pro personál Autoservisu Brno péče o veterány zálibou. Díky bohatým zkušenostem mohou poskytnout i cenné rady zájemcům o koupi veterána třeba i v nepojízdném stavu a poradit, jakým způsobem a zda vůbec by stálo za to takový vůz zrenovovat. Pro majitele nepojízdného či poškozeného veterána znamená svěřit svého miláčka pracovníkům Autoservisu Brno jistotu, že se o vozidlo náležitě postarají. Poradí si i se sehnáním většiny potřebných náhradních dílů nebo chybějících detailů. Snahou Autoservisu je, aby renovovaný veterán ničím nepřipomínal, že se jedná o opravené vozidlo. Každý veterán, který projde rukama zkušených a zapálených zaměstnanců autoservisu Brno je originálem, který musí budit dojem, že právě opustilo brány výrobních dílen, jako tomu bylo v dobách našich předků. Vždy v průběhu vlastní renovace je pořizována průběžně fotodokumentace, kterou pak majitel veterána při převzetí obdrží v podobě CD.

Téměř všechny opravy veteránů, od karosářských prací, přes čalounické až po repase jednotlivých dílů provádí autoservis vlastními silami. U veteránů se mnohdy jedná o specifické práce, jako je pískování poškozených částí, lakování, chromování, pozinkování a další operace, které ve svém souhrnu znamenají naprosto dokonalé vozidlo, se kterým můžete bez obav vyjet a sklízet zasloužený obdiv na srazech veteránů a při jiných příležitostech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*