Home / Nezařazené / Exotická dovolená
Exotická dovolená

Exotická dovolená

Nemusíte čekat až do léta, abyste si užili příjemnou dovolenou u moře. Naopak, právě v zimním období, kdy bývá v našich zeměpisných šířkách převážně nevlídné sychravé počasí, může být dovolená v některé exotické destinaci pohádkou. Nejlepší volbou je svěřit se do služeb cestovní kanceláře Monoi, která se zaměřuje na luxusní zájezdy.

Díky téměř dvacetiletým zkušenostem, individuálnímu přístupu ke klientům a perfektní schopnosti zajistit zájezdy na míru jak jednotlivcům, tak i větším kolektivům si tato cestovní kancelář vydobyla své místo na českém trhu se zájezdy. K jejímu renomé přispívá rovněž dnes již celosvětová působnost a úzká spolupráce s místními partnery a agenturami v jednotlivých destinacích.

V nabídce CK Monoi je zejména v době, kdy u nás panuje paní zima luxusní dovolená, o které jste po celé roky pouze snili. Pro někoho znamená luxusní dovolená pobyt v některém tropické ráji, pro jiného to může být zimní dovolená v Alpách, v některém z přepychových hotelů v Italii či Francii. Oddávat se přes den lyžování a večer využít wellnes studia, termálního bazénu a dalších nabídek relaxace a zábavy je pro leckoho vrcholným zážitkem.

Většina lidí ovšem vyhledává v zimě naprostý protiklad, který může poskytnout pouze exotická dovolená pod žhavým tropickým sluncem, na bílé písčité pláži pod palmami a u azurového moře. Právě takový ráj najdete například na Seychelách, na Mauritiu či Kapverdských ostrovech, kam se můžete vypravit s cestovní kanceláří Monoi.

Nemusíte se o nic starat, neboť pracovníci CK za vás vše vyřídí, takže na vás zůstane pouze zbalit zavazadla a dostavit se na letiště. Pak se už můžete jen těšit na komfortní rezorty a hýčkání místním personálem, který vám ochotně splní všechna přání ať je to na Seychelách, nebo v exotické Indii, kde kromě moře můžete poznávat chrámy, džungli nebo pověstnou ájurvédskou masáž. Zcela jiné prostředí a netradiční dovolená na vás může čekat při plavbě luxusní výletní lodí po Karibiku. Tento způsob dovolené je oblíbený zejména proto, že máte možnost poznat spoustu zemí a měst, aniž byste museli neustále vybalovat svá zavazadla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*