Home / Tipy & rady / Retenční nádrže, studny, čističky a další
Retenční nádrže, studny, čističky a další

Retenční nádrže, studny, čističky a další

Máte vlastní dům nebo chalupu? Jistě máte také zahrádku. Pokud ano, pravděpodobně tam pěstujete vlastní plodiny nebo máte minimálně hezký záhonek s květinami. Kromě toho jistě také řešíte odpadní vody. Zavlažování a dále zdroj vody. Máme pro vás dnes tip. S využitím chytrých vodohospodářských zařízení si můžete všechny tyto oblasti zjednodušit a práci zefektivnit. Co je tím myšleno?

Jako zdroj vody si můžete kupříkladu pořídit domácí studnu. Ta je osvědčená tisíci lety používání. Domácí studna je perfektní věc, která se na mnoho let stane zdrojem skvělé pitné vody, která je nejen zdravá, ale také velice chutná. Přičemž její pořízení není složité.

Dále bychom vám doporučili čističku odpadních vod. Takzvaná ČOV vám pomůže zbavit se odpadu a to automatizovaným způsobem, který nejen ušetří starosti se septikem, ale také ušetří až sto tisíc korun ročně. Vyplatí se. Její provoz není nákladný. Jediná investice je její pořízení.

A v neposlední řadě pak také retenční nádrže. Taková retenční nádrž je výborná věc, která zadržuje dešťovou vodu, se kterou si pak můžete nakládat podle svého. Můžete ji použít pro zavlažování, zalévání, čištění nebo podobně. Retenční nádrže nejsou drahé, pokud si najdete vhodného dodavatele.

S tím vším vám moc ráda pomůže firma ZAKRA s.r.o., projekční kancelář zabývající se vodohospodářstvím a odbornými posudky, poradenstvím a konzultacemi. Nabízí také fullservis, kdy za vás vyřídí papírování a vše potřebné. To vše za minimální ceny. Již kolem 10 000 Kč.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*