Home / Hobby / Šetřete chytře

Šetřete chytře

Šetřete chytřeV dnešní době se mnoho lidí snaží ušetřit. Což je dobře, neboť nikdy nevíme, co nás může potkat a zbytečné rozhazování peněz se rozhodně nevyplácí. Jenomže někdy máme pocit, že šetříme a přitom nevědomě utrácíme mnohem více, než bychom museli. Často tomu tak je i v případě nákupu žárovek, kdy mnoho lidí kouká na pořizovací cenu, ale už vůbec neřeší její výhody, či nevýhody.

Chcete tedy vědět, jaká je vlastně nejlevnější žárovka? Možná se tomu budete divit, ale nejlevnější žárovka je právě ta s nejvyšší pořizovací cenou. Řeč je o LED osvětlení. Pokud jste někdy v obchodě koukali na LED žárovky, ale nevyzkoušeli jste je, pak jste jistě nabyli dojmu, že jsou příliš drahé. Vezmete-li však v potaz jejich výhody, přijdete na to, že LED osvětlení je vlastně nejlevnější. Jaké výhody to jsou?

  • Vysoký výkon, ale nízká spotřeba
  • Velmi dlouhá životnost
  • Odolnost vůči nárazům, otřesům a vibracím
  • Velmi nízká povrchová teplota
  • Rozsvícení do plného výkonu ihned po zapnutí
  • Žádná rtuť ani jiné nebezpečné látky
  • Žádné ultrafialové, či infračervené světlo

Ptáte se, kolik energie můžete s LED osvětlením ušetřit? Oproti klasickým žárovkám je to až 90%. Životnost tohoto osvětlení je až 25 000 hodin a nemá na ní vliv ani časté rozsvícení a zhasínání. Proto se LED žárovky hodí opravdu kamkoliv.

Šetrné k Vaší peněžence i životnímu prostředí

Pokud Vám záleží na přírodě a životním prostředí, tak by pro Vás LED osvětlení mělo být jasnou volbou. A to nejen, kvůli úspoře energie, ale také kvůli nulovému obsahu rtuti a jiných nebezpečných látek. Navíc, díky velmi dlouhé životnosti nevzniká tolik odpadu, jako tomu je u žárovek s nižší životností.

Nakupujte LED žárovky levně

Důvody, proč si tuto žárovku koupit, jste již jistě pochopili. Teď se ale možná ptáte, kde koupit nejlevnější LED žárovky? Lightpark – LED žárovky Praha nabízejí opravdu široký výběr žárovek za opravdu nízké ceny.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*