Home / Tipy & rady / Starý byt jako nový
Starý byt jako nový

Starý byt jako nový

Bydlím v činžovním domě, který byl postaven ještě za 1. republiky. Dům je to velmi krásný, v centru Prahy, takže mám nádherný výhled na pražské panorama. Bohužel vlivem zubu času ztratily některé části mého bytu svůj půvab, a proto byla jediným řešením rekonstrukce celého bytu.

Jak rekonstrukce bytu probíhá

Bylo mi dopředu jasné, že rekonstrukce bytu v centru Prahy nebude nic snadného. Je známo, že staré domy jsou na stavební úpravy náročnější. Jsem poměrně pracovně vytížený člověk, a proto jsem se rozhodl přenechat starosti spojené s rekonstrukcí odborníkům. Firmě Fix Servis jsem pouze sdělil svou představu a oni už se postarali o všechno ostatní. V mém případě rekonstrukce bytu znamenala výměnu a lakování podlah, úpravu elektrických rozvodů a v neposlední řadě lakýrnické práce. Byl jsem potěšen, že jsem u Fix Servis měl všechny tyto služby od jednoho poskytovatele.

Rekonstrukce do dvaceti dní

Starý byt jako nový

Váš byt po rekonstrukci ožije.

Již před začátkem rekonstrukcí mi bylo jasné, že samotná rekonstrukce bytu nějakým způsobem omezí můj život, a proto jsem ji chtěl mít co nejdříve za sebou. Byl jsem tedy velmi rád, že veškeré práce v mém historickém bytě zabraly firmě Fix Servis jen 20 dní. Zaměstnanci firmy byli velmi ohleduplní. Většinu prací prováděli během dne, kdy jsem byl já i moje sousedi v práci, a pravidelně po sobě uklízeli společné prostory.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*