Home / Tipy & rady / Využijte služeb plastické chirurgie

Využijte služeb plastické chirurgie

Nároky dnešní doby nejsou jednoduché. V době sociálních sítí vídáme dokonalá těla, ačkoli člověk sám o sobě dokonalou bytostí není. Někdy proto lidé propadají pocitům méněcennosti. Naštěstí pro zvýšení sebevědomí je tu plastická chirurgie.

Jak se provádí modelace prsu?

Tvrdí se, že už Marylin Monroe měla nějaké zákroky estetické medicíny. Pro někoho to může být překvapivé, ovšem nic podivného to není, protože, věřte nevěřte, první zákroky plastické chirurgie se dělaly už ve starém Římě. Je pravda, že šlo spíš o kožní transplantace, ve středověku se prováděly úpravy rozštěpu. V období válek se prováděly často tyto úpravy, protože vážné úrazy nezůstaly bez jistého estetického poškození. Rozmach plastické chirurgie nastal ve druhé polovině 20. století. Jistě víte, že dnes lékaři dokážou předělat muže v ženu a naopak. Stejně tak splňují i až divoká přání pacientů, kteří se chtějí podobat hadům či tygrům. Zůstaňme ale u klasiky. Víte, jaká plastická operace je nejžádanější? Jde o úpravu prsou. Ta jsou totiž důležitou částí ženského těla. I když jsou primárně určeny ke kojení, pro může mají silný erotický význam. Když tedy poprsí není tak úplně dokonalé, žena má nízké sebevědomí. Tak proč jej nepodpořit spolu se zvednutím prsou? S pomocí silikonových implantátů to jde snadno. Můžete si vybrat velikost i tvar, dnes se vyrábí implantáty, které vytvoří ňadra zcela přirozená, nikdo nepozná, že jste přírodě trochu pomohli. Zadejte do vyhledávače např. „modelace prsu Praha“ a najděte, která klinika ve vašem okolí tyto zákroky provádí.

Plastická operace očního víčka – cena

Netrápí vás prsa, ale oblast výše? Výrazně omládnete, když si necháte upravit horní víčka. Kolem 45. roku se totiž může objevit nadbytek kůže a tukové váčky se zvětší, vyklenou se tak ven. Vy pak máte unavenější pohled, který vám přidává roky. Nejde o nijak cenově náročnou operaci, můžete si najít ve vyhledávači „operace očního víčka cena“ a porovnejte si nabídky.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*