Home / Finance / Zaimo půjčka přináší jen pozitiva
Zaimo půjčka přináší jen pozitiva

Zaimo půjčka přináší jen pozitiva

Zvláštností na českém trhu je Zaimo půjčka. Produkt, který je charakterizován inovativním procesem schvalování a v průběhu splácení jsou klientovi poskytovány informace o čerpání půjčky.

Zcela nový koncept je poskytován společností Kredito24. Zaimo půjčka má být zcela ojedinělou záležitostí, co se schvalování úvěru týče. Na základě sdílených dat a informačního servisu je tak žadateli o půjčku velice rychle odpovězeno, zde je jeho žádost o půjčku schválena. Díky tomu je celý proce schvalování rychlejší než u konkurence a pro zájemce i mnohem dost atraktivnější.

Jak rychlá je Zaimo půjčka?

Protože snad všechny možné nebankovní půjčky na trhu se prezentují jako rychlé a nejrychlejší, je těžké z nich vybrat opravdu tu nejrychlejší.

V konečném důsledku pak v mnohém závisí na tom, jaké informace žadatel o půjčku uvedl a zda vše, co v žádosti o půjčku zadal, je ve správných formátech. Dnes jsou online formuláře Zaimo půjčky dělány dost podrobně tak, aby žadatel o Zaimo půjčku neměl možnost špatně formulář vyplnit. Jakmile žádost i Zaimo půjčku odešle, do devadesáti vteřin je odpovězeno na žádost a pokud je půjčka schválena, do dalších patnácti minut má klient peníze na účtu.

Zaimo půjčka

Co je nutné o Zaimo půjčce vědět? Než si někdo sjedná Zaimo půjčku, měl by být spraven o informacích, které k půjčce náleží. Zaimo půjčka může být od jednoho tisíce, do pětadvaceti tisíc korun, půjčka poskytuje na dva až dvanáct měsíců, splátky rozdělit na celý rok.

Vlastnosti Zaimo půjčky 

Zaimo půjčka se poskytuje výhradně bez ručitele i bez doložení příjmů, podobně jako půjčka, kterou jsme popsali zde. Toto je podstatná informace pro všechny, kteří mají o půjčku zájem a nejsou například zaměstnaní. Taktéž se nenahlíží a neprověřuje žadatel o půjčku v registru dlužníků. K půjčce však náleží pravidelné splátky, které je nutné hradit a předejít tak problémům, které na sebe vážou další potíže.

Víte, že … splatnost Zaimo půjčky se nedá prodloužit a je pevně daná hned při sjednání půjčky. (na tuto větu použít citaci – bloková citace ve WordPressu)

Podmínky získání Zaimo půjčky 

K Zaimo půjčce se vážou další informace s půjčkou spojené. Jsou to zejména podmínky sjednání Zaimo půjčky. minimální věk osmnácti let, žadatel musí být občan ČR s platným občanským průkazem, žadatel o Zaimo půjčku musí mít mobilní telefon a e-mailovou adresu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*