Home / Tipy & rady / Zajistěte bezpečný provoz na silnici: pomůže kvalitní dopravní značení

Zajistěte bezpečný provoz na silnici: pomůže kvalitní dopravní značení

Plánujete stavbu, která omezí dopravu? Zajistěte bezpečnost na pozemních komunikacích. Spolehlivým partnerem v této oblasti vám bude společnost TOP znak, která se specializuje na kompletní služby od vytvoření projektu dopravně inženýrského opatření přes zastřešení celého schvalovacího procesu na úřadech státní správy, pronájem veškerého dopravního zařízení a značení, jeho instalaci v místě stavby až po zajištění komplexního provozu v jejím průběhu.

TOP Znak zajistí instalaci dopravního značení a zařízení, dopravních zrcadel, parkovacích zábran a sloupků, baliset i zpomalovacích vodících prahů či retardérů. Dopravní značení Praha – to jsou kvalitní služby firmy TOP Znak. Ta však své služby nenabízí pouze s omezením na území hlavního města. Realizovala a realizuje služby i v dalších místech České republiky.

Vše kolem dopravního značení: prodej i pronájem

Sortiment dopravního značení, včetně kvalitních dopravních značek, dopravních zařízení, zpomalovacích a vodících prahů a retardérů, baliset či parkovacích zábran a sloupků nabízí k prodeji TOP Znak i na svém e-shopu. Současně si většinu produktů lze u firmy pouze pronajmout na potřebnou dobu.

Zvyšte bezpečnost pomocí dopravních zrcadel

Vhodnou instalací dopravních zrcadel lze zcela zásadně zvýšit bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Dopravní zrcadla jsou ideálním řešením pro nepřehledné křižovatky, kde dochází k častým nehodám. V sortimentu TOP Znak jsou zrcadla v několika velikostech, v kulatém i v hranatém tvaru. Umístění dopravních zrcadel do rizikových křižovatek zaručuje viditelnost ze všech stran a zrcadla se tak významně podílí na bezpečnějším provozu a snížení nehodovosti v daném místě. Ve firmě vám dokážou pomoci při výběru správné velikosti a tvaru zrcadla. Současně vám poradí s jeho vhodným umístěním. Nesprávně umístěné zrcadlo totiž dokáže situaci na místě ještě více zhoršit a znepřehlednit. Není proto radno správnost jeho umístění podceňovat.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*