Home / Tipy & rady / ZAKRA vládne českým přípojkám
ZAKRA vládne českým přípojkám

ZAKRA vládne českým přípojkám

Není žádné podobné firmy, která by takovým způsobem ovládla trh s vodohospodářskými projekty, jako právě ZAKRA s.r.o. Tato mladá, dravá firma z Plzně nabízí zcela unikátní službu, v rámci které klientům po celé republice usnadňuje proces realizace vodovodních i kanalizačních přípojek.

V obvyklém případě totiž takový klient musí podstoupit řadu zdlouhavých kroků. Najít schopného a především dostupného projektanta, který připraví dokumentaci, hydrogeologa, který opatří posudek, a v neposlední řadě samozřejmě povolení úřadů. Vezměme v potaz, že se musí zajistit i výkopové práce a další náležitosti, a jedná se opravdu o dlouhé hodiny.

Se ZAKROU je však toto minulostí. Jejich služba nabízí kompletní fullservis, kdy zákazník nemusí ani hnout prstem. Vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a cokoliv s nimi spojeného ZAKRA zajistí a provede.

Kromě toho ZAKRA pomáhá také se stavbou ČOV (čistírna odpadních vod), které realizuje mimo jiné i na klíč. Pokud vás zajímá více informací, neváhejte se obrátit přímo na projektanty a specialisty z kanceláře ZAKRA. Navštivte jejich web ČOV bez úřadů.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*