Home / Tipy & rady / Poraďte se s geodetickým odborníkem zdarma
Poraďte se s geodetickým odborníkem zdarma
x

Poraďte se s geodetickým odborníkem zdarma

Víte, kdy byste mohli potřebovat služby geodetů? Například, když se rozhodnete stavět, rekonstruovat nebo také, když budete řešit zápis do katastru nemovitostí. S veškerými geodetickými náležitostmi vám pomůže společnost VISIONPLAN-3D, odborník v oboru geodézie. Její specialisté poskytují geodetické služby jak veřejnosti, tak podnikatelům, tedy projekčním kancelářím a stavebním firmám.

VISIONPLAN-3D provádí geodetické činnosti napříč celým oborem. Pracuje v terénu, kde například zaměřuje pozemek pro projekt domu, připraví ale také 3D modely, vizualizace, vytvoří virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru. Firma VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií jako je laserové skenování, používá 360° kamery a přístroje pro přesná měření.

Seznamte se se společností VISIONPLAN-3D díky webovým stránkám, najdete zde přehled geodetických služeb, které firma nabízí a můžete si také prohlédnout ukázky realizovaných prací. Nezapomeňte využít možnosti sjednat si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma s odborníky z VISIONPLAN-3D. Přesvědčíte se tak o kvalitách a odbornosti poskytovaných geodetických služeb.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*