Home / Nezařazené / Zbavte se citlivých dokumentů elegantně a profesionálně

Zbavte se citlivých dokumentů elegantně a profesionálně

Zákon nám nařizuje uchovávat dokumenty pořádnou řádku let, tato doba však jednou uplyne a bude třeba s nashromážděnými papíry i elektronickými médii nějak naložit. Vyhazovat dokumenty obsahující choulostivá data jen tak do popelnice je navýsost nemoudré a domácí skartovačka také vždy nestačí. Od toho je tu profesionální a stoprocentně bezpečná skartace materiálů!

Opatrnost je na místě

Možná si myslíte, že obavy z průmyslové špionáže či zločinu nejsou na místě, divili byste se však, kolika způsoby lze dnes různá data zneužít. Jistě, nemusí se to stát zrovna vám, ale pokud patříte mezi podnikatele, a zodpovídáte tak nejen za sebe, neměli byste riziko podceňovat. Co všechno spadá mezi dokumenty, které by se neměly dostat do rukou cizím lidem? Veškeré nápady, jenž je třeba ochránit před konkurencí, osobní údaje zaměstnanců (zvláště uchováváte-li i kopie dokladů) a řadu dalších citlivých či tajných dokumentů. Tato data mohou být shromažďována v klasické papírové formě, ale také na úložných médiích jako CD či DVD.

Kancelářské skartovací stroje jsou jednou z možností

Nejjednodušší možností, jak se bezpečně zbavit nepotřebných dokumentů, je běžný skartovací stroj pro kanceláře. Menší modely jsou schopny zpracovat pouze papír, ty komplikovanější si poradí i s digitálními nosiči a kreditními kartami. Ve velkých firmách se ovšem nejedná o finančně výhodné řešení, zvláště je-li třeba vybavit skartovačem každou kancelář. Zavolejte si raději jednou za čas na pomoc profesionála, který vše vyřeší za vás.

Ekologická likvidace a recyklace ve velkém

Společnost Ekostart, která se zabývá profesionální skartací, sídlí poblíž Prahy. Provede likvidaci velkého objemu dokumentů naráz na velkokapacitní skartovačce, a to na drobné částice odpovídající normě pro důvěrné utajení. Vyzvedne veškerý materiál a po jeho zpracování vám vrátí prázdné pytle, krabice a šanony. Vše proběhne ve střeženém objektu a pro klid vaší duše můžete být při skartaci osobně přítomni. Na závěr získáte potvrzení o ekologické likvidaci a budete mít jistotu, že veškerý papír bude opět zrecyklován. Skartace dokumentů Praha zajistí, že celý proces pro vás bude prakticky bez práce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo