Home / Tipy & rady / Ať se vám sedí jako na obláčku!

Ať se vám sedí jako na obláčku!

Ať chceme, nebo ne, většina z nás v průběhu dne především sedí. U jídla, při čtení knihy, při práci na počítači, ale i například u sledování oblíbeného televizního pořadu. Pomiňme teď, že to není zrovna ideální náplň dne a, soustřeďme se na to, aby se nám sedělo skutečně komfortně.

Pohodlí, nebo vzhled? Kompromisy dělat nemusíte

Všimli jste si už, že i nábytek podléhá módním trendům? Viděli jste trendy plastové židle, které sice jako by vypadly z časopisu o bydlení, ale o jejich pohodlnosti, stabilitě a nosnosti máte pochybnosti? Nebo křesla lákající na příjemné posezení, nicméně opěrky rukou jsou krátké, rozměry sedáku vás nepřesvědčily o tom, že byste se do křesla vůbec vměstnali, a po opěrce hlavy není ani památky? Nábytek Atan váš potěší nejen funkčností, nýbrž i vzhledem.

Křesla podle vašeho vkusu

V závislosti na celkovém zařízení vašeho bydlení máte na výběr z několika typů křesel. Klasická polstrovaná křesla potažená látkou či kůží jsou ideální volbou pro chvíle strávené před televizí. Jsou pohodlná. O level dál jsou pak polohovací či relaxační křesla. Bývají opatřena funkcí vibrování a vyhřívání v oblasti pasu, což je nadmíru příjemná záležitost. Obdobou jsou masážní křesla. Ta disponují masážními body, které aktivujete pomocí ovladače. Pro milovníky retro stylu jsou určena houpací křesla ve dřevěném i kovovém provedení. A pokud jste vyznavači ryze moderního bydlení, zkuste závěsná křesla. Vypadají luxusně, navíc je snadno přemístíte v létě na terasu či balkon.

Židle k jídelnímu i pracovnímu stolu

Pokud jde o židle, záleží na tom, k jakému účelu je hodláte používat. Od jídelní židle chtějte pohodlí, stabilitu a pěkný vzhled, případně snadnou údržbu. Design volte na základě ostatního vybavení. Dřevěné s polstrovaným sedákem, celopotažené kůží, plastové a další. Pakliže jde o kancelářské židle, bývají kritéria výběru o něco náročnější. Požadujte možnost nastavení výšky sedáku, područek i opěrky hlavy. Ergonomicky tvarovanou opěrku zad. Některé typy disponují houpacím mechanizmem.

Hledáte kromě židlí a křesel i něco jiného? Mrkněte na internet. Osloví vás stolky i šatní skříně Atan. A nejen to. Postele, sedací soupravy…Zkrátka vkusný nábytek do celého bytu.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*