Home / Tipy & rady / Tato metoda pomůže odstranit vodní kámen, čistí pračku a bělí prádlo
Tato metoda pomůže odstranit vodní kámen, čistí pračku a bělí prádlo

Tato metoda pomůže odstranit vodní kámen, čistí pračku a bělí prádlo

Čistota je půl zdraví, říká se a je důležité pravidelně uklízet. Jedině tak se vám toho v domácnosti mnoho nenakupí. Úklid bude otázkou chvíle, když jej budete provádět pravidelně. K úklidu používáte drahé a chemické prostředky, protože víte, že jsou účinné? Vyzkoušejte návrat k přírodě, k babským radám a metodám, které nejsou tolik finančně náročné!

Pomoc při praní

Během praní jistě používáte různé přípravky. Na vodní kámen, změkčení vody, pro příjemnou vůni, na vybělení prádla a podobně. To všechno nemusíte kupovat, bude vám stačit klasický prášek na praní nebo gel na praní. Zbytek lze nahradit domácími metodami. Pračka však musí být dokonale čistá, jinak vašemu prádlu nepomohou ani sebelepší přípravky. Co vám může pomoci?

Tablety na čištění protéz

Myslíte si, že si z vás utahujeme? Kdepak! Budete velmi překvapeni, jaký zázrak se skrývá v těchto tabletách! Skvěle pomohou při odstraňování vodního kamene, při čištění pračky. Navíc bude dobře působit také na bílé prádlo, které si zachová svou barvu. Tablety na čištění protézy mohou pomoci také v mnoha dalších ohledech! Nemusíte kvůli tomu ani výrazně měnit postup, jakým prádlo perete. Dáte jej do pračky, přidáte prášek a nastavíte tak, jak jste zvyklí.

Jedinou změnou je, že před zapnutím přidáte tablety na čištění protéz. Stačí je dát jednoduše do bubnu s prádlem, zapnout a nechat prát, jako obvykle. Chcete-li prát bílé prádlo, kterému chcete vdechnout krásně bílou barvu, pak dejte do pračky tři tablety. Pokud chcete pračku vyčistit, pak opět využijte 2 – 3 tablety. A jak na bělení oblečení? Použijte tablety před praním. Do umyvadla plného vody přidejte jednu až dvě tablety a nechejte přibližně hodinu namočené prádlo. To poté dejte do pračky a zapněte.

About Zuzana Žáková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*