Home / Tipy & rady / Bazarové užitkové vozy vám pomohou s nižšími náklady nastartovat vaše podnikání

Bazarové užitkové vozy vám pomohou s nižšími náklady nastartovat vaše podnikání

Potřebujete ke svému podnikání užitkový automobil za výhodnější cenu? Pražské Vans Centre jich za 15 let své existence prodalo již přes 15 000. Firma nabízí celou škálu dodávek, ale i osobní a nákladní vozy pro vaše podnikání.

Škála užitkových vozů, které Vans Centre prodává, je skutečně široká. Furgony či vany, pickupy a minibusy doplňují auta se speciální úpravou. Koupíte zde chlaďák mrazák, sklápěč, tzv. dodávku skříňovku, valník, auto se speciální nástavbou, ale i již zmíněné osobní a nákladní vozy nebo přívěsy. Ať již podnikáte v jakémkoliv oboru a vaše požadavky jsou třeba i hodně specifické, je prodej užitkových vozů ve Vans Centre tou nejkratší cestou k automobilu, jaký potřebujete. A též nejlevnější. Firma totiž nabízí ojeté vozy, ale v perfektní kvalitě.

Prodejní plocha centra v pražských Štěrboholech má 28 000 m2

Vans Centre se může pochlubit spoluprací s největšími evropskými autobazary a díky tomu dodržuje i etický kodex prodeje podle nejpřísnějších evropských standardů od samotného prodeje až po poprodejní servis. Firma je dnes jednoznačně jedničkou na českém trhu. Téměř nevykupuje automobily od podnikatelů a autodopravců. Většina automobilu pochází z operativních leasingů, kde je perfektní přehled o historii vozidla, včetně toho, že tyto automobily mají najeto mnohem méně kilometrů než auta třeba od již zmíněných autodopravců.

Potřebujete minibus či sedm a vícemístné auto?

Žádaným typem vozu je minibusMnohdy jej nekupují pouze poskytovatelé různých transportních služeb, ale je vyhledávaný i soukromými osobami jako automobil pro větší rodiny, či pro lidi orientované na sport s nutností převozu různého většího nářadí i většího množství lidí. Právě Vans Centre vám minibusy nabídne. Aktuálně jich má skladem 48 kusů. Takže skutečně je z čeho vybírat.

Výkup i financování užitkových vozů

Vans Centre poskytuje kompletní služby, takže mimo jiné vám nabídne i výkup vašeho starého vozu nebo financování toho nového. Nákup vozidla na leasing v ceně do 600 000 Kč vyřídíte prakticky přímo v autobazaru. Společnost je autorizovaným dealerem několika leasingových společností (Raiffeisen Leasing, MONETA Auto, Mercedes-Benz Financial a sAutoleasing) a díky nadstandardním vztahům s těmito společnosti umí zajistit velice nízkou úrokovou sazbu již od 3 %.

Přijďte si pro své auto a začněte konečně podnikat naplno. Nebo si splňte svůj rodinný sen o skutečně velkém autě, kam se vejdou hned tři generace najedenou.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*