Home / Nezařazené / Bezdrátový rozhlas je moderní způsob ozvučení měst a obcí

Bezdrátový rozhlas je moderní způsob ozvučení měst a obcí

Pokud máte na starosti ozvučení vašeho města, respektive obce, měli byste si nejprve zjistit podrobné informace o tom, co současný trh nabízí. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia ryze české společnosti EL-MIK, která má v nabídce bezdrátový digitální rozhlas BIS III-digi. Jedná se o dokonalou náhradu za klasické obecní rozhlasy. V následujících řádcích vám dané zařízení představíme.

Ministerstvo vnitra České republiky vymezuje, jaké vlastnosti by měl bezdrátový rozhlas splňovat. Prostřednictvím zařízení BIS III-digi lze po celém městě šířit důležité informace, ať už mají komerční charakter, nebo se týkají živelných pohrom, chemických havárií a podobně.

BIS III-digi je zálohovatelný

Velkou výhodou je, že v okamžiku, kdy vypadne elektrická energie, BIS III-digi funguje. Oznámit můžete důležité události bez jakýchkoliv problémů. Stejně vás nadchne skutečnost, že oznámit případné nebezpečí můžete i v případě, pokud není nikdo přítomen přímo na úřadě. Technická řešení jsou už pokročilá.

Přijímače se instalují na sloupy veřejného osvětlení. Disponují bezúdržbovými bateriemi. Podle vlastního uvážení můžete na jeden přijímač napojit až čtyři reproduktory. Stejně tak se dá nastavovat hlasitost.

EL-MIK je montážní i servisní firma

Jestliže chcete odborníka, jenž vám zajistí montáž i servis, obraťte se na EL-MIK. V případě potřeby vám městské a obecní rozhlasy opraví. Rozhlas bezdrátový vám vydrží dlouhá léta, takže se jedná o vskutku dlouhodobou investici. Pokud si nevíte rady s výběrem, nechejte si poradit přímo od školených pracovníků.

Přímo na webových stránkách najdete formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Poté se vám ozve pracovník s návrhem. Neváhejte a zajistěte pro své město vhodné ozvučení.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*