Home / Tipy & rady / Překladatelství má svým širokým záběrem služeb skutečně co nabídnout

Překladatelství má svým širokým záběrem služeb skutečně co nabídnout

Pokud si myslíte, že překladatelská firma nabízí pouze tlumočnictví, jste na omylu. Zkušení profesionálové vám zajistí rovněž korektury, simultánní tlumočení, tlumočnickou techniku, soudní překlady a mnoho dalšího.

Překladatelství je základ

Překladatel angličtina je schopen poskytnout vám překladatelské služby standardní, expresní a soudní. Využijete je například pro překlad důležitého dokumentu, k němuž je třeba přistupovat s citem a perfektní znalostí daného jazyka. Překladatelská firma vám 2 normostrany překladu dodá nejpozději do 24 hodin. Navíc si můžete být jisti, že bude odpovídat patřičným normám. Angličtina překladatel je tu pro vás i v neočekávaných situacích, kdy potřebujete přeložit text v co nejkratším čase. Expresní překlady je možné doručit ještě v den objednání bez ohledu na jejich rozsah.

Aby texty byly bez chyby

Máte za úkol připravit text, který musí být po všech stránkách dokonalý? Nechte si ho raději zkontrolovat od profesionálních korektorů. Ti zaručí, že texty budou jazykově, stylisticky a terminologicky správně. Nechcete si přeci udělat ostudu přehlédnutou hrubkou. Korektury lze zajistit české i cizojazyčné, se zaměřením na gramatiku, stylistiku nebo obojí. Formou korektur je možné si nechat zkontrolovat emaily, životopisy, reporty, knihy, webové stránky, akademické práce atd.

Pro hladký průběh obchodního jednání

Pokud vás čeká významná obchodní schůzka se zahraničním partnerem a vy se necítíte v jeho jazyku kovaní, využijte služby simultánního tlumočení. Rodilí mluvčí vám kromě něho zprostředkují rovněž tlumočení konsekutivní, po telefonu, se soudním razítkem, turistické atd. Tlumočník vám bude k dispozici do několika hodin od objednání, a to v jakékoliv destinaci v Evropě. Agentura se postará o kompletní servis včetně jeho dopravy a ubytování.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*