Home / Tipy & rady / Časovaná kondice
Časovaná kondice

Časovaná kondice

Potřebu načasovat kondičku obvykle spojujeme s vrcholovými sportovci. Maratonci mají například rozpis délek tréninkových tratí, které denně běhají tak, aby vyvrcholením přípravy byl právě ostrý závod v délce 42 km 195 m, která se v rámci přípravy neběhá.

  Ale je opravdu „časovaná kondice“ jen sportovní terminologie? Copak náš pracovní a společenský život nemá termíny, ke kterým směřujeme naši dlouhodobou přípravu? Trénujeme o 106, rádi bychom odvedli co nejlepší výkon a o našem dalším životě pak rozhodne okamžik…Vyšlo – nevyšlo.

Maturita, obhajoba diplomové práce, přelomová prezentace, žádost o místo, zásadní jednání nebo svatba, velkolepá oslava kulatin, vysněná dovolená.

Časovaná kondice

Dlouho dopředu si připravujeme podklady, řeč, šaty, boty, účes a co zdraví? S rýmou a kašlem by to nebylo nic moc. Dá se to taky řešit předem? Neprostydnout, neriskovat, jíst dost vitamínů a chcete-li svou imunitu skutečně zásadně posílit, lék Wobenzym v případě potřeby spolehlivě nastartuje imunitní procesy tak, aby byly viry nebo bakterie zlikvidovány co nejdříve. Více na www.wobenzym.cz.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*