Home / Tipy & rady / Dveře jsou vizitkou vašeho domu. Jak vybrat ty správné?

Dveře jsou vizitkou vašeho domu. Jak vybrat ty správné?

Chystáte rekonstrukci rodinného domu? V takovém případě byste neměli zapomínat ani na tak důležitý prvek, jako jsou vchodové dveře. Při výběru hraje roli hned několik faktorů, mezi něž patří tepelněizolační vlastnosti, materiál, cena, ale také vzhled. Chcete tedy vícekomorové vstupní dveře, které navíc vtisknou nemovitosti punc ojedinělosti?

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství alternativ. Zatímco někomu vyhovují plastové dveře, někdo nedá dopustit na hliníkovou variantu. Vedle samotných dveří vás ještě čeká výběr kování (pantů, klik a zámků). Pokud zadáte do vyhledávače například PVC dveře Ostrava, narazíte hned na několik výrobců a prodejců. Čeho si však všímat, abyste nekoupili zajíce v pytli od tygra?

PVC dveře, které mají šmrnc

Sice je důležité, aby se vám vchodové dveře líbily, nicméně podceňovat byste neměli ani bezpečnostní prvky. Třeba taková společnost Okna Triogas s.r.o., kterou najdete i pod názvem Ostrava PVC dveře, používá u základních řad bezpečnostní kování GU SECURY AUTOMATIC. Znamená to tedy, že po zavření vyjíždějí všechny střelky, tudíž se nemusíte obávat prohnutí a netěsnění dveří.

Standardně jsou všechny dveře dodávány i s bezpečnostní vložkou. Jestliže zvolíte variantu s prosklením, tak společnost používá trojsklo, aniž byste za něj museli připlácet. V neposlední řadě vás nadchne pestrá paleta dekorů a barev.

Dveře, které ladí s okny

Většinou se při rekonstrukci mění jak dveře, tak i okna. V takovém případě je dobré zvolit stejný dekor, a tím pádem bude působit nemovitost elegantně a moderně. Dodáte svému rodinnému domu ucelený vzhled. Pamatujte na to, že jeho zevnějšek je jakousi vaší vizitkou, a proto si na něm nechejte opravdu záležet. Výměnou oken a dveří však zlepšíte i tepelněizolační vlastnosti, tedy zabráníte tepelným ztrátám.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*