Home / Tipy & rady / Čisté prádlo není vždy samozřejmostí

Čisté prádlo není vždy samozřejmostí

Vyprat nějaké to oblečení nebo třeba ložní prádlo je dnes dětsky jednoduché. To však platí jen pro menší objem v domácnostech. Ve větším měřítku je to přeci jen daleko složitější.

A ve větším to potřebuje kde kdo. Ubytovny, hotely, nemocnice a další instituce, kde je nutné mít denně čisté prádlo, často nemají kapacitní ani technické možnosti, jak ze špinavého textilu udělat čistý. A to je také důvod, proč se s tímto druhem problému obracejí na specializované firmy. Jednou z těch nejlepších u nás je společnost PaČ.

K mísení nedochází

Aby v PaČ fungovalo vše tak, jak má, musí mít výborně zvládnutou logistiku. Přeci jen se denně potýkají s obrovským množství prádla pocházejícího z mnoha koutů republiky, které by se však mohlo snadno smísit. A to by pro firmu nebyla dobrá vizitka. Minimálně by zde došlo ke ztrátě mnoha kousků textilu, a tím i důvěře klientů.

To je také důvod, proč zde funguje kontejnerová přeprava prádla. Každý jeden zákazník dostane svůj vlastní kontejner či kontejnery, které sám naplní znečištěným prádlem. Takto uschované prádlo bude vypráno a následně uloženo do nového kontejneru, jenž bude přivezen zákazníkovi přede dveře. Nic se tak nemůže ztratit ani prohodit.

Špičkové postupy

Ještě důležitější je, aby praní bílého prádla i prádla jiných barev bylo maximálně efektivní, nicméně i šetrné.

Vzhledem k tomu, že PaČ funguje jako prádelna pro penzion i jako prádelna pracovních oděvů, je potřeba zbavit textil celé řady často houževnatých skvrn, které by normální cestou jen tak nepustily.

Z toho důvodu se zde používají pouze nemodernější možné postupy, jakožto i čistící prostředky.

Certifikát kvality

Firma se může pochlubit certifikátem kvality, který nemá zdaleka každý. Tím se potvrzuje fakt, že jsou její služby na opravdu vysoké úrovni. Přesvědčit se o tom lze třeba na stránkách PaČ pradelna-zdar.cz.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*