Home / Nezařazené / Co je to Keno?

Co je to Keno?

Máte rádi hazardní hry? V takovém případě je přímo nutností návštěva serveru icasina.sk. Kromě toho, že si zde můžete přečíst zajímavé články ze světa kasín, můžete si zahrát i několik zajímavých her, jako jsou Blackjack, Poker nebo Keno.

Keno se vlastně podobá naší klasické „Sportce“, jedná se vlastně o obvyklou číselnou loterii, kde se vlastně hraje na náhodu. Tato hra má velmi snadná pravidla, pokud byste si je ale potřebovali projít, najdete je na již zmíněném webu také. Pokud nemáte zrovna čas na to hrát po internetu karetní hry, je právě Keno tím, co může snadno ukrátit dlouhou chvíli při delším posezení za počítačem.

V loterii Keno se můžete dočkat i zajímavých vstupních bonusů, takže určitě není proč nesázet. Pokud máte svá šťastná čísla, je třeba vyzkoušet je i v tomto ohledu. Keno a podobné loterijní hry totiž hrává každý den na desítky milionů lidí po celém světě. Je to hra, kde rozhoduje hlavně štěstí, i proto je Keno takto oblíbené. Hlavní výhru samozřejmě vyhraje jen málokdo, ale možnost o něčem podobném snít je tu stále, takže nikdy definitivně neprohráváte. Za los navíc dáte doslova jen pár korun, takže nezruinuje váš rodinný rozpočet jako například zcela zbytečné posezení za hracím automatem.

Tak například, pokud vsadíte pár korun a uhodnete všech deset tažených čísel, vklad se vám znásobí 25 tisíckrát. A to už stojí za rozmyšlení…

Na webu icasina.sk můžete také vyzkoušet ruletu online. Tu si můžete zkusit zcela zdarma, teprve až vás začne opravdu bavit, můžete hrát i o peníze (Nebo samozřejmě skončit s tím, že do něčeho podobného nechcete jít, ale proč vlastně? O miliony tu přeci nejde…). Vysoké výhry a pomocná ruka odborníků v rámci nabízených strategií sázení, to je icasino.sk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*