Home / Tipy & rady / Dodavatel hutních materiálů a plastů

Dodavatel hutních materiálů a plastů

Pokud sháníte spolehlivého dodavatele kvalitních materiálů, jako jsou hliník, nerezová ocel, plast, ba dokonce i letecké materiály, trubky, tyče, plechy či desky, můžete se obrátit na společnost PRIMAPOL. Odborník má ve svém produktovém portfoliu také polotovary a v neposlední řadě se zaměřuje na požární ochranu. V následujících řádcích vám o PRIMAPOL prozradíme více zajímavých informací.

Nerezová ocel

V průmyslových odvětvích se velice často používá nerezová ocel, protože má vskutku široké uplatnění. S nerezovou ocelí se setkáte v chemickém i potravinářském průmyslu, stejně tak je důležitá pro automotive a energetiku. Nerezová ocel nachází uplatnění ještě i ve strojírenství a těžkém průmyslu. PRIMAPOL má v nabídce sortiment různých variant ocelí, navíc si můžete vybrat z několika jakostních tříd.

Hliník

Stejně tak nesmíme zapomenout na hliník, který vám přijde vhod napříč všemi oblastmi průmyslu. Sáhnout můžete také po hliníkových slitinách, jež obsahují kromě hliníku ještě další prvky jako železo, mangan, měď, křemík, hořčík i zinek. Co slitina, to jiný účel použití. Velice žádaná je slitina označována jako ENAW-2024 charakteristická nízkou korozní odolností. S tímto materiálem se pracuje při vysokých teplotách, a to klidně i nad 100 stupňů Celsia.

ENAW-2024 se používá v leteckém průmyslu i při výrobě kolejových vozidel, automobilů a dalších dopravních prostředků.

Plasty

Závěrem nesmíme zapomenout na plastové obráběné díly, mezi které se řadí PP-H, PP-C a PVC-U. Záleží na tom, pro jaký účel plasty potřebujete, a podle toho zvolíte vhodnou variantu.

PRIMAPOL se stane vaší pravou rukou, co se týče hutního a plastového materiálu. Budete nadmíru spokojení s kvalitou i cenovou politikou. Společnost se postará i o dodávku objednávky přímo na adresu vaší společnosti.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*