Home / Zdraví / Doplňky stravy a vitamíny usnadní boj s podzimní únavou a nastartují imunitu

Doplňky stravy a vitamíny usnadní boj s podzimní únavou a nastartují imunitu

Doplňky stravy a vitamíny usnadní boj s podzimní únavou a nastartují imunitu

Podzim je obdobím, kdy se příroda ukládá k zimnímu spánku. A spolu s ochlazováním, zkracujícími se dny a opadávajícím listí ze stromů se k nám pomalu, ale jistě blíží i podzimní únava.

Životní rytmus našich předků

Ještě relativně nedávno alespoň lidé na vesnicích, kteří žili ve větším souladu s přirozenými přírodními cykly, podávali největší pracovní výkony na jaře v létě, kdy je po celý den sluneční světlo. Tato období tak přímo vybízí k činnosti. Na podzim se pracovní aktivita snižovala a postupně přecházela k méně namáhavým i časově náročným činnostem, jako jsou opravy nástrojů, oděvů, šití a různé další ruční a řemeslné práce. Podzim a zima tedy bývaly časem odpočinku a střádání sil na nové období.

Moderní doba klade stejné nároky na výkon v každém ročním období

Dnes je drtivá většina z nás zaměstnaná v odvětvích více či méně odtržených od přirozeného koloběhu přírody. Proto si nemůžeme dovolit na podzim dostatečně odpočívat. Jak se tedy ubránit letargii, nachlazení a infekcím?

Dopřejte tělu doplňky stravy a vitamíny

Naštěstí je nám k dispozici pomoc, kterou naši předci využít nemohli. Pokud se cítíme unaveni nebo ohroženi nemocí, můžeme si pořídit potřebné vitamíny a doplňky stravy.

Trápí vás časté infekce a nachlazení? Řešením je Graviola Plus

Příčinou zvýšené nemocnosti bývá snížená imunita organismu. Tu dokážou znovu nastartovat správně zvolené doplňky stravy. Hlavní složkou produktu GRAVIOLA PLUS od společnosti Naturvita je výtažek z rostliny graviola, keře, jehož původ najdeme na Antilských ostrovech. Jeho plody obsahují látky, které obnovují normální funkci imunitního systému a chrání organismus před oxidačním stresem. Pro posílení účinku obsahuje GRAVIOLA PLUS také zinek a vitamín C, který pomáhá tělu vyrovnat se s podzimní únavou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*