Home / Životní styl / Dopravním prostředkem téměř zadarmo
Dopravním prostředkem téměř zadarmo

Dopravním prostředkem téměř zadarmo

Hledáte lehký dopravní prostředek, potřebujete se hlavně v létě dopravit třeba k vodě, ale také do práce, po městě nebo na menší nákup? Nemáte tolik času jet na kole nebo jít dokonce pěšky? Vyzkoušet můžete třeba skútr nebo elektrokolo. Na nich oceníte jednoduchost dopravy a opravdu levní provoz, ovšem nejsou vhodné pro dlouhé tratě, proto jsou ideální právě do města.

Dopravním prostředkem téměř zadarmo

Ptáte se, co to skútr je? Je to tzv. jednostopé vozidlo, podobá se motocyklu, má však menší kola a motor buď nízkoobjemový, nebo elektromotor. Na skútru je typické sezení. Řidič na něm sedí snožmo jako na židli. Skútr je oblíbený nejen svou lehkostí řízení a přepravy na něm, je to také módní doplněk a využívají ho rádi nejen ženy, ale také muži. Pořizovací cena skútrů je hodně široká, skútr si tak můžeme pořídit od pár tisíc až do sta tisíc. Trh nám dnes ale také nabízí skútry již použité, za opravdu mnohem příznivější ceny i u stále kvalitních kousků. Proto, pokud se rozhodnete skútr pořídit, neopomínejte se podívat, jakou nabídku má právě skútr bazar.

Pokud pro Vás není motorka to pravé, co potřebujete, dáváte přednost cyklistice, tak by Vás mohla zajímat elektro kola. Jedná se o jízdní kola, jediným rozdílem od běžných kol je součást elektromotoru. Jeho pohon závisí na šlapání jezdce, ovšem tato funkce se dá vypnout a elektrokolo pak slouží jako klasické kolo. Díky motoru je však jízda na tomto stroji lehčí a snazší, pomůže Vám zdolávat kopečky bez zapocení, což můžete ocenit právě v parném horku. Oproti skútru, je elektrokolo lehčí a můžete s ním také na cyklostezky a místa, kde byste se na skútru nedostali. Cena za elektrokolo je oproti skútru také nižší, pořídit se dá do dvaceti tisíc.

Kladete-li si další otázky, týkající se těchto malých dopravních prostředků, podívejte se, zda na ně naleznete odpovědi právě zde.

Neváhejte a pořiďte si pomocníka na přepravu, sami pocítíte, jak budete šetřit čas oproti chůzi i peníze za dopravu autem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*