Home / Nezařazené / Dopřejte si výlet za poznáním Petrohradu a dalších klenotů carského Ruska

Dopřejte si výlet za poznáním Petrohradu a dalších klenotů carského Ruska

Schází vám inspirace, kam se vydat ještě toto léto za poznáním? Hledáte destinaci pro svatební cestu, nebo byste rádi obdarovali rodiče poznávacím zájezdem, na který budou ještě dlouho vzpomínat? Dlouhé bílé noci vzácného severu, klenot ruského impéria na řece Něvě s proslulou obrazárnou Ermitáž, to vše nabízí jedinečný Petrohrad.

Klenotnice v Ermitáži i procházky podél majestátní řeky Něvy

Petrohrad – poznávací zájezd – je skvělou možností, jak strávit smysluplně volné dny během letní sezony. Dlouhé bílé noci prodlouží vaši dovolenou o cenné hodiny navíc, jež můžete strávit procházkami podél majestátní řeky Něvy. Zažijete jedinečné otevírání mostů, prohlídky světově proslulé obrazárny Ermitáže s Briliantovou a Zlatou klenotnicí, jež jsou návštěvníkům běžně nepřístupné. S pomocí erudovaných průvodců se v českém jazyce dozvíte i to, na co byste se báli zeptat.

Pobaltské republiky lákají na přírodní a historická bohatství

Komu nestačí Petrohrad a chtěl by vidět i více z Pobaltských republik, může si zvolit typ poznávacího zájezdu, jenž zahrnuje návštěvu země jantaru a dřevěných křížů – Litvy, dále Lotyšska, Estonska a Finska. Okružní zájezd je korunován návštěvou zmíněného Petrohradu, Petrodvorce a Carského Sela s Jantarovou komnatou. Jiná výprava je soustředěna na Petrohrad a Moskvu. Petrohrad, jenž svému jménu vděčí caru Petru I. Velikému, byl zbudován coby okno do Evropy.

Petrohrad a Moskva – pokladnice nedozírné duchovní hodnoty

Velkolepé paláce a historické stavby Petrohradu vystřídají klenoty, pověstný Kreml, Rudé náměstí s chrámem Vasila Blaženého a Arbat v Moskvě. Duchovní centrum Ruska – Sergijev Posad – vás uchvátí Trojickosergijevský klášter. Záleží už jen na vás, na jak dlouho chcete na poznávací zájezd na sever vyrazit, zda dáváte přednost letecké nebo autobusové dopravě i kolik financí jste ochotni za cestu za poznáním utratit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo