Home / Hobby / Kde si nechat levně vytisknout vizitky?

Kde si nechat levně vytisknout vizitky?

Svou vizitku by měl mít každý podnikatel. Spousta z nich bohužel investuje desetitisíce do webových stránek a propagace na sociálních sítích a na takové drobnosti, jako jsou vizitky, zapomíná. To je chyba, protože i v digitálním světě mají své opodstatnění.

Jakmile někomu dáte do ruky svou vizitku, dáváte mu tím vlastně najevo, že s ním počítáte a čekáte, až se ozve. A dotyčný to jednoho dne pravděpodobně opravdu udělá, protože zatímco číslo by si uložil do telefonu a zapomněl na něj, vizitka mu vás připomene. Ať už ji strčí do peněženky, do kapsy, nebo si ji položí na stůl v kanceláři, jednoho dne mu na ni padne zrak. Také se může stát, že si vaší vizitky všimnou i další lidé – a to obzvlášť, pokud bude něčím zajímavá. Tahle zdánlivě obyčejná kartička s kontaktem tedy může sloužit i jako marketingová pomůcka.

Už jsme vás přesvědčili, jak důležité je mít svou vizitku? Pak vám nejspíš vrtá hlavou druhá otázka, a to kde si ji nechat vytvořit.

S pomocí profesionálních návrhů si vizitku vytvoříte sami

Tvorbu grafických materiálů je vždy lepší svěřit odborníkům, protože většina laiků nemá dostatečný cit pro design. Jestli ale nechcete utrácet další tisíce za profesionální návrh, zkuste si poradit s pomocí již připravených vzhledů. Mnoho šablon najdete na českém webu Printuj.cz, stačí, když do nich doplníte své údaje a je téměř hotovo. Na Printuj si lze rovnou objednat i tisk na vámi zvolený papír (matný, lesklý, strukturovaný, tvrdý apod.), a tak můžete mít vizitky do 24 hodin doma po celé ČR.

Na webu hned uvidíte, kolik vás vše bude stát

Bojíte se, že budou příliš drahé? S tiskem vizitek od Printuj.cz určitě ušetříte. A hlavně se lze předem přesvědčit, na kolik vše dohromady vyjde. Zadejte si do kalkulátoru množství, velikost, typ papíru, laminaci a sami uvidíte. Nezapomínejte, že je hloupé snažit se ušetřit na kvalitě tisku nebo papíru. Vizitky vás přece jenom budou reprezentovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo