Home / Tipy & rady / Erotické prádlo pro ni aneb co nadělit drahé polovičce pod stromeček

Erotické prádlo pro ni aneb co nadělit drahé polovičce pod stromeček

Pokud přemýšlíte, jak zpestřit sexuální hrátky se svou drahou polovičkou, vyzkoušejte erotické pomůcky, případně sexy spodní prádlo. Současný trh je rozmanitý a nabízí se úžasné kousky pro ženy, ze kterých však budete mít radost i vy sami, pánové. Co takhle spojit příjemné s užitečným? Objednejte sexy prádélko a zabalte ho svému miláčkovi pod vánoční stromeček jako dárek. Užijete si o Vánocích nezapomenutelnou noc.

Co si představíte, když se řekne erotické prádlo? Ozdoby na bradavky, podvazky, kalhotky s rozparkem v rozkroku, krajkové minišaty či síťovaný overal? Chcete snad svou partnerku vidět v roli zlobivé školačky, nebo by vás více vzrušovalo, kdyby do ložnice přišla úplně nahá jen s obojkem okolo krku? Fantazii se meze nekladou.

Sexy kostým, v němž bude žena vypadat úžasně

Jestliže se rádi díváte na erotické filmy, kde jsou ženy v různých převlecích, navrhněte to i své partnerce. Zakoupit se dá školní uniforma, takže si můžete zahrát na učitele a sexy studentku, která si chce zlepšit své známky trochu jinou cestou. Představte si, že jste ředitel velké firmy a máte zase sexy sekretářku, s níž si užijete hrátky na pracovním stole. Vzrušující kostýmy jsou k sehnání v různých velikostech. A mezi oblíbené sexy kostýmy spadá ještě i pokojská.

Sada pro zlobivé holčičky

Jestliže vás sexy obleček nezaujal, možná vás nadchne sada pro zlobivé páry. Vyzkoušíte si trochu tvrdší hrátky. Viděli jste oblíbený film 50 odstínů šedi? Udělejte si z ložnice také „hrací“ pokoj. V této sadě najdete malé plácadlo, pásku na oči, lano na svazování, mini vibrátor a vibrační kroužek, anální kolík a další.

Hledáte-li obchod, kde koupíte erotické overaly, hračky pro dospělé či sexy prádélko, podívejte se do nabídky internetového obchodu Sexio.cz.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*